Klausimas: ar galima brangint paslaugas be vartotojo sutikimo ?

Klausimas: ar galima brangint paslaugas be vartotojo sutikimo ?

Bitė atsiuntė raštą su pranešimu, kad nuo sausio 15 d. brangsta SMS Lietuvoj Liūdna, kad į užsienį brangsta, tai dar nieko, bet kad Lietuvoj…Piktas

Ar galima be vartotojo sutikimo pabrangint, vienokią ar anokią paslaugą ?

Kaip Jūs į visą tai žiūrit ?

Aš esu Bitės abonentas, mėgstu Bitę, bet dabar jau mesiu akmenį ir į jų daržą: paslaugas pradeda brangint Blogai, paslaugų kokybė blogėja, jau kelis vakarus buvo, kad negalėjau prisiskambint, tinklas perkrautas, atseit vyksta verslo administratoriaus darbai, ką, kelis vakarus ??? Blogai
Kažko tai, darosi panašu į Tele2…Piktas
"Ačiū" Bite…Ignore, malonu turėt reikalų…

Del tinklo apkrovimo tai budavo ir anksciau priesh 1-2-3 metus, o del kainu isiskaityk sutarti!TaipLabas

na, sutikimo tai tikrai nereikia - jie turi tave informuoti, o tada jau tavo reikalas, sutinki tu toliau ju paslaugom naudotis ar ne.

Pats gi pasirasei kad sutinki ir nepriestarauji del tarifu reguliojimu. Tai bent naujena. Idomu, ka omni sugalvos?

nematau ko cia nervintis - kainos SMS keiciasi tik C1 plano turetojams - taigi sutartis ne tavo vardu - o cia jau imones reikalasCha cha
o sutartyje yra toks punktas del kainu keitimo…

Tai vienu žodžiu, pagal Jus, gaunas taip, kad aš įsigydamas telefoną pasirašau sutartį 1 metams, kurios kainas pvz. kitą dieną pakeičią į trigubai didesnes ir aš negaliu nieko metus laikus daryt…Šypsena

Aš visai nesinervinu, man tik įdomu, smalsus aš Liežuvis, aš pradėsiu nervintis kai sugalvos pakeist skambučių kainas Ne

sutarty numatomas kainu keitimasis keiciantis valiutos santykiui su litu…ar kazkas pan. trigubai bus tik infliacijos atveju…

omni sms nuo 12.01 i uzsieni 45 st Aš nekaltas
sikniai

SMS i uzsieni daro ir bite 0.45ct, bet cia jau uzsienio operatoriai kainas pakele, cia musu operatoriai nekalti, ne savo noru kainas pakele…

O kas cia del SMS kainu keitimo C1 turetojams.Negi ir lietuvoje brangs?!?!?!? Apakęs

bus 0,15 Lt nuo sausio 15 d.

Jei gerai prisimenu, tai operatoriai pasilieka teise pakeisti tarifus net is anksto neispeje vartotoju, o jei ziauriai pakels tai tures aiskintis kainu ir konkurencijos tarnybai kas yra labai nemaloni procedura (pagrysti kastus, yrodyti, kad su tokiais tarifais bus gaunamas nepasakiskas pelnas ir t.t.).
Nu bet dabar operatorius truputy prispaude del sutarciu nepalankumo klientams, manau keis kai kuriuos punktus naujose sutartyse.

labas rytas, jei tik dabar prabudai. Kazkaip pramiegojai tokia naujiena, kad operatoriai (VISI) turi dididnti SMS siuntimo kainas i uzsienio tinklus, nes uzsienio operatoriai atsisako nemokamai priimti SMSus. Kazkas skleide ganda, kad T2 nekels kainos, nes… nebeleis siusti i uzsieni (nu bet cia gandas buvo). Nori ir tu ko panasaus?

O jei miegi, tai miegok toliau Mirkt Ir tai operatorai paminejo, kad kelia minimaliai kainas, nes nenori is to uzdirbineti, bei bando duotuoti dalinai is SMSu po LT… LabasLabas

Žiopli tu žiopli, pasiskaityk klausimą, po to atrašinėk. Klausimas buvo apie Lietuvą, o ne apie užsienį Ne

tiekejai visada pasilieka galimybe brangitinti paslaugu kainas.

NE

Del netinkamu sutarciu salygu visi operatoriai yra ispeti vartotoju teisiu apsaugos kontroles…
Juk kaip yra- jei kazkuri puse nesilaiko sutarties salygu, sutartis automatiskai nutruksta. Siuo atveju- del operatoriaus kaltes. Sankcijos abonentui yra neteisetos, neziurint paraso sutartyje.
Galit kreiptis i vartotoju teisiu apsaugos komisija, jei prispirs.