klausimas apie santykius....?

laukiantiem dangusValio patikejai?Cha cha

demesio mazinti nereikia, taciau rodyt vertetu ji subtiliai…Taip ir zinoma neprarast vilties…Laimingas

Būk tiesiog jos draugas.

mano diagnoze: ji turi dar be taves kazkoki varianta Taip ir siuo metu intensyviai galvoja su kuriuo jai labiau pakeliui Šypsena

Tai ir neskubink jos. Kantrybės, kantrybėsŠypsena

kantrybes…neskubink jos

Kantrieji daugiau pasiekia…Lauk ir gal islauksi…Laimingas

gal ji nori su tavim pamirsti savo buvusi Vyras ? Manau santykiu nutrauk ar atsalt nereiketu, bet tik gink dieve neisimylek nes tada gali buti laaabai sunku…

jei kantus busi- gal ir viskas geriau susiklostys Laimingas

a kiek jums metu?

jai 13, jam 12Cha cha

kai man buvo trylika, as apie berniukus nieko nezinojau, jie man buvo tokie patys kaip ir mergaitesLaimingas

tai cia musu laikais, siandien zinok jie jau nuo 10 viska apie vieni kitus zinoCha chaCha chaCha cha

lawk

skanus alus tenai GirtasGerai

kaip suprast ta tavo nejaugi? Nekaltas biski ne i tema…Apsvaigęs

Jei mergina būtų pakankamai sąmoninga, tai po išsiskyrimo pratintųsi būti viena, susitvarkytų su ta visa betvarke ir tik tada leistųsi į kažkokius naujus santykius. Bet… Mes tik žmonės, toks kelias sunkus, norisi kažkokio bendravimo, dėmesio, šilumos ir pan. - tad ir leidžiasi į tokius ale draugiškus santykius - vis prasiblaškymas Šypsena Bet žinau daug panelių, kurios tikrai ilgai nelaukia, jei jau susiranda potencialiai tinkantį naują kandidatą - juk geriausiai seną meilę gydo nauja Mirkt Čia gal tokie atvejai, kai išsiskyrimas nebuvo sunkus. O jei sunkus - tai tikrai nesinorėtų į nieką kitą žiūrėti ir neišeitų net. Ir nesibendrautų su kažkuo kitu…

Tad visgi linkstama prie išvados - kad jei tikrai norėtų, tai leistųsi į tuos santykius ir neišsigalvotų čia atsimazinimų Šypsena

Pabandyk padaryti pertrauką - gal tuomet susipras, ką tu reiški Mirkt O jei ne - tai, ko gero, ir neverta gaišti laiko… Šypsena Arba džiaukis turėdamas tik draugę - tai irgi turi savų pliusų Šypsena