"Klasikos ir ne tik " blevyzgų klubas

Rasykit ir mane Taip tik kodel balti drambliai? negi ten vyxta klasikines muzikos vakarai?

labai gaila, bet as negalesiu. O siaip tai visai norejau, gaila, nieko neisies :confused:

jo. nuo gruodzhio 12d.Cha cha jei gruodzio 12, tai butinai pasistengsiu ateitTaip

ok. irasytas Mirkt o kodel ne ? negi zinai kavine kurioj grotu vien klasikine muzika? "Baltuose drambliuose" bent jau Blogai muzikos neisgirsi …Nekaltas na bet jei turi kokiu pasiulymu tai visada prasom Mirkt

aha Nežinau mumz irgi labai gaila … na bet gal kita syki Mirkt

na tai turetum ateit… nes tik del taves data pakeitem Mirkt

klasikine muzika…ji dar gyva?Kietas labai butu idomu suzinot is kur jos galima parsisiust ir ka parekomenduotumet?kartais sita siuolaikine muzika varo is proto,reikia ramybes…Nekaltas

gyva Taip tik ji gyva tik tarp tam tikru zmoniu… na del parsisiuntimo tai nzn, geriausia butu nusipirkt kompakta… na as tai pvz. labi Gerswina megstu Girtas na siaip labi daug kompozitoriu Gerai kure… gal atvaryk i meeta ir tada padiskutuosim ?Nekaltas

matau labai didele aktyviste tu meeto,man kaip ir nejauku tik istojau i si kluba ir jau iskart i dienos sviesa nori istemptNe
ir dar beto man atrodo man pasimatymas kaip tik ta diena Liežuvis
aciu uz patarima del gersvino,bet kas patinka vienam kitam netinka,va as pvz negaliu pakest bacho,jis mane varo is proto Šypsena

oi ,vargselis Apkabinimas Juokiasi na tikrai tau nepasiseke Mirkt o tu nori visalaik tamsoj sedeti? Juokiasi
na zodziu kaip nori, nieks jega taves i meeta nenutemps… Šypsena

jep jep, visiem pasimatymas ta diena Mirkt

na cia tai aisku Mirkt bet juk prasei patarti, tai ir patariau Cha cha

beje, pagriebkit kompaktu geru kas turit, paprashysim, kad uzhdetu, o jei ne- tai eisim kur kitur, kur uzhdesCha cha

nu niu koks gi as tau vargselis Liežuvis tesiog pradzioj as visad nedrasus Liežuvis
bet kai isidrasinsiu neatsiginsyt manesJuokiasiDrovusBučkis

hm… gal ir nebloga ideja Nekaltas tik va kaip tariames imam gerus klasikos kompaktus , ar tiesiog gerus kompaktus?

na taip Taip pradzia visada sunki Mirkt bet mum visiem bus pradzia Liežuvis Mirkt juk tik susipazinsim… pirmas meetas Šypsena Apkabinimas Bučkis

Siuo metu nerealiai uzveze Debbusy Girtas Gerai Busiu Drambliuose Taip

aha Girtas mane irgi veza… va toki valsiuka jo groju tai GeraiMirkt
lauksim Apkabinimas

Nea as y myta neisiu. Vienas dalykas nelabai galiu. Kitas nepakenciu klasikines muzikos, o dar kita, sitas mytas, kaip ir kiti muzikos forumo mytai pasmerktas…

na … nors aciu uz atviruma Apkabinimas Mirkt

na stai,kaip sakiau,taip ir ivyko…Ryt konc. Klaipedoj,tai grisiu anksciausiai kokia 20.00h. Na nebent jus ten ilgai sedet ruosiates,tai prisijungciau…Nekaltas

niuz jeigu ten kasnors ivyks tai pora valandu tai tikrai sedesim Mirkt