"Klasikos ir ne tik " blevyzgų klubas

na manau visiem jeigu nebus jokio koncertuko susirinks Mirkt na va pirmas pasiulytas laikas Šypsena 18h. kas sutinka, o kas siulo kitu variantu ?

eh…Nežinau kaip gaila Liūdnas negerai cia akzkaip gavos Ne … hm… o gal dar kaip nors ? Nekaltas na juk galima tranzuot, arba traukiniu iki Vln 4lt su centais… Drovus pagalvok dar ok ? Mirkt
mes irgi tave mylin Širdis buciuojam Bučkis ir apkabinam Apkabinimas
mes vis dar vilty Mirkt

…Na 18h visai tinkamas laikas…dabar reik tik nutarti tiksle vieta…manau kad "balti drabliai" tinka…na bent jau man o kaip kitiem Nekaltas

niuz kolkas niekas niekam nepriestarauja … Nekaltas

ei zmones !!! aktyviau gi !!! nekiekviena diena muzikos klubas meeta organizuoja !!! laukiami visi, visi Mirkt

ash uzh! tik tikslius duomenis duokit.

taigi juk ir tam tema yra sukurta, kad issiaikintume visu galimybes Mirkt taigi sakyk savo norus ir galimybes Cha cha

Tai ko taip vangiai???Lyg ir daugiau "musu" buvo…

vat vat…man irgi kazkaip labai keista pasirode…Nežinau

…na tai reik nuspresti tikslu laika ir vieta…ir bus tada matyt kiek susirinks…

niuz gerai bandom gal tada daryti sestadieni 6 valanda Nekaltas

ziuriu kad tex 13iliuzijai pabuti vyriskoje kompanijoje Cha cha

o tu irgi gal nori prisijunkt ? Nekaltas Cha cha

na retkarciais nespjaunu ir i klasikine muzika. siaip gal ir nieko butu sudalyvaut, bet jei ka tixliau ir galesiu pasakyt tai tik keletas dienu iki meeto, esu labai nepastovus zmogus Cha cha kol kas gal nerasyk i sarasa, pranesiu veliau jei iseis varyti.

hm… o gal vis delto irasysiu su keliais riebiais klaustukais .ok? Mirkt
nes mes cia visi labai nepastovus… ir anyway, laukiam kiekvieno Apkabinimas

na tiek to, bet ziuriu labai jau jie riebus Cha cha

Na as asmenishkai bet kokiu atveju pasistengsiu to meeto nepraleist tik reik kad entuziastu pakankamai atsirastu .

ok Mirkt uzfiksuotas Šypsena laukiam taves jau Cha cha Apkabinimas

na gruodzio 13 man nelabai, nes mano motinos gimtadienis, ir taip nekoks sunus esu, o jei dar per jos gimtadieni pasishalinchiauNe

ok Mirkt tada perkeliam i gruodzio 12 Cha cha