Klasika :)

Cia turbut tik rusas ar koks Luisianos swampo redneckas sugalvotu i gyvenamu namu kvartala trucka atsitempt…

pabandyk paskust ju mentams, gal kur adresa uzmatysi ant namo Juokiasibusi tikras labusas Gerai

dabar pas tave jau 2022m? ta f-ja išrasta ir plačiai pradėta naudot dar gūdžiais 2015m~(±), apie tą laikmetį ir ėjo kalba, kad nx tie soft close ar kt xernia, kai automatinis stabdymas turėtų būti pirmenybinė opcija renkantis auto(net jei tai neprivaloma)

Rafi, bl. 2008m Q5 turėjo ACC ir tą funkciją Nekaltas

Tai ne, maisytas pilaites gyventojas geriau pastoviai skusis kaip ji kasdien vietines storbobes su mazaisiais benkartukais terorizuoja, kad net maratono neleidzia nubegti link justiniskiu be astrios sakutes kiseneje Cha cha

tracko apzvalga, kazkur kitoj gaublio pusej- bet pilietiskai izvelgt kazkokius parkavimo pazeidimus, ir dar pro 'rusai puola’ nia nia- tu ne ■■■■■■ Juokiasi Juokiasi Juokiasi

*bliamba*, tipo man ne px kada ta tavo šūdais smirdanti qūškė turėjo tą f-ją? Apakęs

Špyga verslovams gandoniniams - rugpjūčio 2d bus BMW užregistruotas Gerai

Rafi, šūdais čia tik tu smirdi rašinėdamas tokius pūlius Mirkt

Ant F10 aš tokios opcijos net neatsimenu, kad būtų buvę. Audi ir MB lyg ir by default deda, kiek suprantu (galiu klysti).

tas auto stabdymas labai gerai ira Taipbet funkcija kurios dabartiniam kiskyje labiausiai pasiilgstu - Active Driving Assist ar kaip ten pas BMW vadinasi, kur masina greitkelyje pati vairuoja ir visada buna savo juostoj Girtas pzda kaip greitai pripratau ir kaip man jsos truksta.youtube.com/watch?v=847ShekswUIpagalvojau, kad realiai, busiu pats pirmas eilej prie salf-driving masinos Juokiasi

nzn, kai reikejo 2019 rinktis masina ir testavau c klases merkedesa, tai man ten jo tas visas infotainmentas ir plansete pasirode mazdaug 4 metais atgal palygint su bnv Nekaltas jau pas forda SYNC III belenkaip geriau

2010 volvo s60 nauja kai pristatinejo, labai reklamavo ta funkcija, ir net sostenos kieme duodavo isbandyt, kol vista kazkokia nesuprato kaip viskas veikia, ir nupi&^&so tvora, man pries nosi, sekantis turejau but as eilej. nebeteko isbandyt Laimingas

2008 Audi dar tikrai ne ta sistema buvo kur dabar diegiamos Šypsena Autopilotas su radaru jau turbūt e38? buvo, bet tų laikų sistemos ten tokios kirviu tašytos lyginant su dabar kas yra. F serijoj buvo su KAFAS kamera, kai padėdavo stabdyt arba su aktyviu pilotu pakas kur iki 0 galėdavo stabdyt. G serijoj jau eina apie tą ka visi šneka.

Zhakai, ACC tikrai toks bukokas būdavo ant Q5 Taip Bet pilnai per akis ir tokio buvo Gerai ar tikrai pas mašiną su ACC nebūdavo automatinio stabdymo?

tai tu važinejai, tu ir sakyk, pzdc palojo, dabar klausinėja šūdų

bl, paziejau, bnv Active Driving Assistan duoda tik M3 modeliui. eiliniai m sportui neduoda del chipu trukumo. ktunx koke neteisibe

Acc tai tai e38, bet automatinis stabdymas, ar kamstinis acc, kada sustoja iki 0 ir neishsijungia, tai ce jau e65 ir fl reikalai. Beje e38 acc kainoj nuo 1600€, saldytuvas galiniam poranky -2000€, kokso staliukai-kiek pigiau - 700-1200€.

Pas mane ACC nėra, bet stabdo. Gerai

ACC kita sistema teoriškai. Aš matau, kad visi galvoja, kad tie seni ACC su stabdymo funkcija yra tas pats kas tie nauji automatizuoti stabdymai, kai stabdoma netikėtai atsiradus kliūčiai kelyje. Tos naujos daug daugiau automatizuotos, daug protingesnės ir žymiai daugiau reaguoja kas daros aplink.