Klasika :)

regitros vietoje tokius gandonus išriščiau ir užbaninčiau amžiams.

Gyvoje eilėje Vilniuje nuvažiavau 11:30, per ~1.5val priėjau

A vot nėra kaip uždrausti tokių bajerių. Cha cha Techninis įgyvendinimas irgi, spėju, automatu padarytas.

norėtų, padarytų Taip Nenori, nedaro Ne

tai sauke Regitra, kad VMI turetu susidometi tokiais “verslautojais” ar jie cia legaliai viska daro, vietoj to, kad pradetu tvarka savo kieme daryt…

šiandien diena veltui, nepavyko užsiregistruoti Ne Špyga Cha cha liko 5 d.d. Šypsena

ti gal verta sumoket 3 eur viarslininkams? Laimingas

principo reikalas Cha cha jeigu negausiu iki to, antradienį LIVE lauksiu savo eilės ir viskas. Ne pirmas kartas, pasiimsiu kėdutę sulankstomą, vandens ir pavėsyje pasėdėsiu Taip Cha cha Verslininkas jeigu kurtų pridėtinę vertę, mokėčiau ir 20€, bet čia yra pzdc naglumas Špyga

beje, dėl to kas parašyta foto - tikra tiesa. X3 tas varikliukas taip gražiai dirba, kad nesinori man jokių radijų ar kitų nesąmonių Ne Špyga Kietas

nu tai cia pirmas zingsnis kai bmw patraukia 6 cilindru garsu. Paskui laikui begant norisi astresniu pojuciu, ir baigi va taip: dropbox.com/s/xcudo29auj623q0/IMG_8058.JPG?dl=0

^ ką čia įžiūrėti reikėtų išskyrus pinigų rijimo aparatą (norėčiau tokio Cha cha )

Pas mane garsas kažkas panašaus kaip čia m.youtube.com/watch?v=wLOInkXK9MU&pp=sAQAMetai laiko, bet dar neatsibosta Cha cha muzikos garsiai leistis nereik. Bet jau norisi v8 Apkabinimas

A1, nu nx. Gerai nusuko snuki. Pries pora valandu vaziuoju, ziuriu vaze dainuoja, kad pdr 3šaki pastate. Ziuriu 7er prieš pat trisaki su avariniu 2 juostoje. Snukis sumaltas. 7er tas placiu snukiu, kazkas joblino per pedala, siemke ismigo.

Čia jis dažymui išardęs Šypsena Vakar mikrūškei per plauką šiknos nesumaliau. Žiūriu užgazavo, aš irgi per gazą ir greit žvilgsnį nukreipiau radijos pareguliuot, o tas pyst per stabdžius, pakeliu akis žiūriu parskrendu į šikną Baisus Stabdis dugnas ir taip arti sustojau, kad pradžioj nesupratau ar atsimušiau ar ne Cha cha

Kokio velnio BNV standartu nededa avarinio auto stabdymo - niekaip nesuprantu. MB lyg deda, Aubelėse irgi yra, pamačyjo ne kartą. Cha cha

Stabdziai tik bailiams…

pasake brisius ipises su subaru i medi Juokiasi

Man volvo xc60 yra isgelbejus su stabdymu pries zieda. O MB E sustabde, kai mazas vaikas su dviratuku isleke per tarpa su auto. Greicio nebuvo iki 40, dejo iskarto dugnais stabdzius, centimetru atstumu sustojau, o tas net neatsisukes nuvaziavo.

Nu tas automatinis sustojimas tikrai reikalinga f-ja. Bet aisku geriau plancete su b&o ar led ambient salonas ar tai variklio garsas per kolonkes, bet tik ne tai LaimingasKas del regitros laiko, tai reikalauti vardo pavardes imant laika, ir neleist aptarnsut jei nesutampa.

youtu.be/EcCXYr-dUaE?t=366 Myliu Apsvaigęs