Klaipėdos "Neptūnas" III vieta LKL!!!

Teslaini ne tau man aiskinti,kaip gali Neptunas kazkokiems Ceburekams pralosti??Kaip??
asilu komandaVeee

px man ką sako…patikėk…
ir būtent tai kad Kaune irgi galima gyventi… asilas be smegenų ir Vilniuje gyvendamas čeburekus pardavinės Juokiasi
beje jei gyveni vln tai jau jokių problemų nėr ar kaip suprast… ( čia vilnius kaip pvz)

Kodel vadini panevezio komandą ceburekais?Beje pries tai Panevezys buvo nugalejes Neptūną klaipėdoje, na o ir lkl lentelėje 2vietom aukščiau stovi, be to vakar ne tik, kad neptunas pralose, o buvo sutriuškinti, buvo koldūnai iš jų padaryti

kai pries ryta laimejo tai dziaugiais labai, dabar sudais drabstai, atsirado gerbejas Veee

man pofik ,man reikia kad laimetu o ne Ceburekams pralosti,gali kitiems pralosti o ne CeburekamsPiktas

Nuo senu laiku Panevezys yra Ceburekai kaip Klaipeda nuo senu laiku vadina Zuvedromis

padare sakalus uztat GeraiLiežuvis

Cha chaTaip
Gerai

lavonai Estams prasiko dabar eile Latvijoj gautiPiktas

manykim kad taip ir busTaip

galetu jau stabilizuotis zaidimas, sezonas i pabaiga arteja Nekaltas

karoce asilu komanda
Ceburekam pralosta
Agurkam pralosta
Estams asilams pralosta
Dzirgus galvams pralosta
tai pries ka laimeti??
Nu pries ka>?
Veee

pries ryta

PiktasPries Šilute tik laimeti gali

aš tik pro šalį ėjau…

as irgi laukiu nesulaukiu kol klaipeda rimta komanda padarys Piktasmiestas nemazas ,uostas firmu daug ir neblogai stovincios Nekaltaso nei vienos komandos normalios ner Kvankt?nei kases nei fules Nekaltas

tai as ta pati ir sakau
ka cia ziureti?
kaip klaunai Agurkams pralaimi ar Dzirgus galvams
Piktas

IgnoruojuAgurkai 9 zmones atvaziavo ir aplose Neptuna 73-83
na nera zodziu
eina blin patys zinote kur tas Neptunas
Geda ziureti
karoce
asilu komanda senai as ci arasiau kad ZOPA Neptunui,ne blin netikiejo kazkas
NeptunuiIgnoruoju

"Švyturys" tapo vienu pagrindinių "Neptūno" rėmėjų

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/krepsinis/naujienos/svyturys-tapo-vienu-pagrindini
u-neptuno-remeju.d?id=72173256

Atsvara Ryto Loganui.