Klaipėdos "Neptūnas" III vieta LKL!!!

sveikinimai neptunui ir jo fanams GeraiAlus

Dede is Amerikos pasakeKietas

Sveikinimai Neptunui Labas

Na, bent viena Lietuvos komanda gales didziuotis siame sezone iveikusi Lietuvos cempiona Mirkt

Taip

[quote]CrapBag rašė:

Sveikinimai Neptunui Labas

Na, bent viena Lietuvos komanda gales didziuotis siame sezone iveikusi Lietuvos cempiona Mirkt
[/quote]

Tik nesprok iš to pasipūtimo. Cha cha

Neptūnas - šaunuoliai. Gerai

Koks dar pasiputimas? Nekaltas As tiesiog realiai vertinu situacija Cha cha

Man patinka kai Ryto fanai labai pasitiki klubu, po to tik saldziau buna laimejus Mirkt

Hmmm… Jo, man irgi buvo labai smagus pirmasis siu komandu (Z ir LR) tarpusavio machas, ypac, kai prisiminiau dar ikisezonines zaliuju sapaliones, tai isvis sirdziai miela buvo Apkabinimas
o siaip, ko man netiket savu klubu? ne neabejoju, kad si sezona pranasumas bus akivaizdziai irodytas “vietinese” lygose Mirkt

Is patirties bangoje, galiu pasakyt kad Ryto fanai lodavo net ir 4-0 finale pasieme Mirkt

Abipuses “simpatijos” ApkabinimasJuokiasi

Anisimovas jau žaidžia?

joa

Nepamiršk Rygos Drovus ir Žalgirio Drovus

Dar gal ne visai atsigavęs, bet varo neblogai… Buvau kaip tai nuėjęs po ilgos pertraukos pažiūrėti gyvai, kai su Lacpliešu Alus lošė. Ką galiu pasakyti vaizdelis lyginant su ankstesniais metais gana neblogas, galima sakyti yra kažkas panašaus į komandą.

Ryga pats lietuviskiausias klubas Gerai

saunuoliai neptunas ,galetu tarp 2 geriausiu bbl 2divizijone patekti

Asilai
nuo kazkokiu Cebureku gavoVeee

e bliamba rink žodžius velniop jureivi

mandagumasApkabinimas

o tau patinka kai sako, kad reikia griaut kauną ir statyt miestą. Kad žalgiriui reikalingi kamuoliai su rankenom, o kaune irgi galima gyventi