Klaipeda!Jazz!![XI festivalis baigesi, laukiame XII]

AhaTaip mane irgi domina tik birzlio 5 diena. dar bandau ka nors prikalbinti pakeliui, bet suvalkieciai tokie taupus, kad turbut net klaviaturos nespaudo, kad nesudiltu. niekas nesisiulo su manimi kartu. IR DAR NUVEZU 250 KM DYKAI !!!

Mus irgi domina 5d. ir dalyvaujanciu skaicius, ti kad organyzeriai dar tebemasto ir ko gero tarpusavy nesutaria ko nori ir uz kiekCha cha

pasiziurejau savo darbo grafika Baisu birbu Žliumbia plet Piktas

Nesk cionai savo grafika, mes mokam ji pakoreguotTaip Kas gi man be taves pilsTaurė???

va šita mergaite man patinka Gerai
su aiškiais ketinimais Cha cha
as už Gerai

nakvynes priimsiu visus simpatiskus, turtingus, kulturingus ir be abejo nevedusius vaikinus nuo 23-30 metu
registruotis privaciai Drovus
gebejimas masazuoti butu privalumas

Žliumbia Koks pravalas Žliumbia Kaip ir viska atitinku, bet kad man jau 30+ Žliumbia Žliumbia Žliumbia

P.S. Bent parasyk, kur Memelio bomzai nakvoja, tai zinosiu kur galesiu pernakvot.Nekaltas

Jotvingiu gatveje yra nakvynės namai.

O tai kur ta Jotvingiu gatve?Nekaltas

ale siaura jusu atmintis kolega, zinoma ten kur slaptos dureles yra Cha cha

Taip taip… Atsikratyti manimi norite?Piktas Gal man dar pries meeta uzeiti per tas dureles?
Viskas, Vezuosi viniu ir Liepsnos 1 burtai dings. Uzkalsiu. (Nu ne Liepsna gi, o durelesJuokiasi )

Tai kaip ten su ta birzelio 5 diena? ar dar bus gyvu? As jau bandau kalbinti desanta is musu krasto.
Kur agyl?Tūsas

Geriau Silutes pl. 8 1aukstasCha cha

Pasiulymas neblogas ,bet utopinis Nekaltas
Vat kas liecia Taurėnegi nieks is Vyras nemoka rankoje butelio laikyt Apakęs O tai ka jie tadu laiko ???Baisu

O reikalai turetu judeti taip:
5-ta diena (jau vidury dienos) kazkas turi atsirasti teatro aiksteje ir uzimti staliuka (toki visai nemaza) tokiai visai nemazai chebryteiNekaltas
Sakyciau kad visi galim ten ir susitikti 15:00 (ale bijau kad taip anksti pradejus ne kas gausis Girtas)…

kas

kas ?

kur ?

su kuom ?

alus ?

kazkas ne taip ?

belieka, nemigot, tada …

Šypsena

Vienzo!Siulau konkreciai: 06. 05d.17val.visems rinktis prie Meridiano!Konkreciau nebuna!O toliau nuvesim i vieta!TaurėAlusTaurė

i vieta reik nubegt Cha cha bo ten juk musu laukia siurprizai Nekaltas

Vienzo 06. o5 paskutine darbo diena man Laimingas jei atrakcija prasideda 17.00 ,tai iki keliu ji tesis ir kur ??? Susirinke prie Meridiano kulniuosite i kita vieta Cha cha tai kazkur 22.00 galeciau prisijungt ,jei nera priestaraujanciu Drovus