Klaipeda!Jazz!![XI festivalis baigesi, laukiame XII]

Pasistengsiu atvažiuoti,bet greičiausiai tik šeštadienį.Jeigu pavyks prasitęsti savaitgalį iki trečiadienio tai pakviesčiau visus džiazo mėgėjus i pikniką Karklėj.Su geriausias linkėjimais Tūsas

NElaikas sunis lakinti, kai varovai miskeCha chaCha chaCha cha

ŽliumbiaAs giliam liudesi Boba ne jazz’o klausysis Memely,o rozes Bulgarijoj uostysŽliumbia

010203Gėlė, nezliumbk taip smarkiai Cha cha Nes ir as nesusilaikysiu ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

gerai nezliumbsiu, bet uztai pamojuok man LabasCha cha
geriu kava pas Andresito, prisijunkMirkt

MatauŠypsenaledai juda!

Juokiasi Pavasaris, visi išpurto kandžių suėstus apdarus ir varo save parodyti ir kitus pamatyti.

[quote]
Xamlo rašė:
Juokiasi Pavasaris, visi išpurto kandžių suėstus apdarus ir varo save parodyti ir kitus pamatyti,klausyti JAZZ gyrksnoti Alus ir kitus taurius Taurėgerimus .Xamlo LabasLabaspradek pavydet Liežuvis

[quote]
rve rašė:

hmmm, bendravimo visados pvudžiu Taip

[quote]
Xamlo rašė:

Ar is Vilno in Memell baisiai toli Drovus
Zmones sneka ,kad bijai automobiliu vaziuotNekaltas

O ko aš ten pamiršau? Kadaise gyvenau tenai, liko puske. Bet dėl meeto lėkti beveik 300 km, neracionalu.

Visi tingi ir nepūskit iš to didelio burbulo.

Ir nepuciam Kietas
O gal si muzika man labai patinka GeraiKietas

Xamlo, visa laimė, kad yra ir kitaip galvojančiųNekaltas

Laimė kam? Bendzo kolnkėm? Cha cha

TAi jau nebemiegat?Kimbat viens kitam i krutinesCha cha Vaziuosiu nevaziuosiu, toli-arti, patinka-nepatinka, kaip vaikuciu darzelis…
Persona rase,kad leidziat muilo burbuliukusCha cha
NesiparinkimKavaKietas

010203Gerai

Kol kas pas mus dar yra galimybė rinktis, dėl to nei vienas neprievartaujamas dėl JazzNekaltas

Aš pati, nors man niekur važiuoti visai nereikia, festivalis panosėje, taip pat nežinau ar jame būsiuDrovus

Tai jei pas Moteris krutine Apakęs
Kodel neinkibt MyliuDrovus

O jei papulsim tik birzelio 5 diena, ar dar bus gyvu, ar dar kas nors vyks?Alus

Labučiai,džiazo mylėtojaiŠypsenaTai gal jau laikas įnešti šiek tik aiškumo.Susitikimo vieta,laikas…mane domintu šeštadienis, birželio 5 d.AčiūBučkis