Kipsasw'ui


Kipsasw’ui

rasyk ka nors Piktas

standartiniai saabo ratu padangu ismatavimai

per arti telefonas prigrustas

chebra matuojasi i skirtingu ismatavimu bibius kiek pripust spaudimo Cha cha

ble, uzluzo inetas. nu cia su kipsu diskutacijE. as aiskinu kad priekis 2.8, galas 2.6 gamintojo ant 215/55 r16 nurodytas. tas man kisa goodyear adviserius visokius…

part.lt/img/2db2ae5190d26cb6793000387a87e0db240.jpgprasome…buki amerikonai nesugebejo,nurodyt kiek pusti krautai masinai,kiek kasdienai su pora keleiviu Juokiasi

turiu dvi tokias padangas sudrožimui, gal kam reik Cha cha

Pas mane toks irgi yra. Taip Toje vietoje kur aš tikėjausi, kad bus veidrodėlis radau šitą. Liūdnas

kipsai - tu paziek ten visokius lubinus kaip 205/55 kas nera standartas dar kisa ir aiskina mle. ir prie ko amerikonai kai sveduose rinktas? cia saab 9-3 standartas yra o ne goodyearo sugalvotas kliedesys kur toki pati taiko dar 500 kitokiu masinu Cha cha

avtogamintojas jei ka nurodo minimaliausia teisinga priputima… Mirkt

Edas, tai kaip susisukuot i pasimatyma nulekus su kokia dailia Moteris

yessuz>tiek to…normaliose masinose buna jau lenteles parasyta,kiek pusti pilnai pakrautai masinai,ir kiek nekrautai,deja saab savininkai turi to ieskotis papildomai Be be be

jei aš i savo privanočiau ka siulo bmw,ty 3.3bar,tai turbut tektu manu koše maitintis.

as i savo liotkes 3,2 ir 3.3 pusdavau nu bleeeeee kietos gumos jau budavo Cha cha

Manjakas, Neįsivaizduoju.

kipsai - na tai aisku Juokiasi

yessuz>ar sakai px tie barai,krauta\nekrauta?

Edas, bauda tada, as svedai vazineja pliki arba susivele? Cha cha

Kipsai - nepx. bet esme, kad niekas apie jokius 2.2 nekliedi. yra 2.6 ir vaziOja