Kinroze (kaip formuoti vainika?)

Kinroze (kaip formuoti vainika?)

Tik va galiu pasigirti mano namuose kinroze Gėlė jau antrus metus zydi Tūsas Si pavasari sukrove labai daug pumpuru ir siaip ji labai graziai atrodo Žvaigždė . Dar truputi forma nekokia, bet gal tai pataisomas dalykas Taip.
Norejau paklausti gal bandete ja kas nors is sakeles uzsiauginti Gėlė … nes darbe auga pilnavidure. Labai grazi. Pagalvojau gal prigytu, jei as viena sakute pasiskolinciau ???

Atrodo niekam nerupi mano ziniu troskimas Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia

o tu negalvok, o pabandyk priauginti, gal pavyks Šypsena
ir as turejau kinroze, bet kazkodel tai pas mane namuose geles ilgai neuzsibuna: dazniausiai mano suo sodininkas jas isknisa Cha cha

Pas mane iš šakelės Taip prigijo Gerai vandeny pirma palaikiau Mirktpo to pasodinau.

ISTORIJOS APIE KINROZES PRATESIMAS:
Tai va. Tos sakutes pagyveno pas mane vandens pilname puodelyje ir isleido tokias baltas saknytes. Pradejo krauti ziedu pumpurus Baisu, tad nutariau kuo greiciau jas persodinti i vazonelius, ka vakar ir padariau. Tik va klausimelis vel iskilo. Nusipirkau zemiu skirtu azalijoms… ar tinka ??? Nes spec kinrozems nebuvo. Pamaniau kad zemes skirtos sanpaulijoms ar kaktusams turetu netikti. Kaip manote ??? Tikiuosi, kad tie daigeliai prigis… ir tie pumpureliai issiskleis Laimingas

Mes tu kinroziu is sakeliu prisiauginom labai daug ir dabar pazystamiems atidavinejam Cha cha Sakele nuskini, merki i vandeni, isleidzia sakneles ir dedi i paprasta zeme. Juodzemis, durpes… Pas mus auga tokioje zemeje ir viskas gerai Taip

Tai va mano daigeliai auga auga ir jau dvieju savaiciu begyje prades zydeti. Iskilo problemike. As noriu kad tie daigeliai pradetu sakotis, gal juos apkarpyti po zydejimo. Ir dar pas mane yra mazdaug 1 metro aukscio kinroze, storoku kotu, bet nelabai graziai atrodo. Ar as galiu nupjauti jos 1/2 dali? Nenumirs? Neliks tik tokie stiebai?
TIkiuosi mane supratote, noriu augaliuko su graziu vainiku. Keleta kartu parduotuveje maciau kinroze su suformuotu i rutuli vainiku ir as tokios noriu, bet kaip man tokia uzsiauginti? Matytosios kaina buvo ~130Lt. Kazkaip gaila tiek moketi. O noriu butent tokios!

Aš tai savo apskabiau kaip reikiant Taip o ji toliau auga Cha cha

Gal tik tinkamu laiku reiketu tai daryti Nekaltas

GAl kas zinote, o gal skepyti reikia? Daugiau saku bus, bet tikrai to daryti nemoku.

čia truputi pro šalį, bet… apie tą pačią KINROŽĘ Taip
auginau ją labai sėkmingai, krovė žiedus ištisai, deja… vasaros vidury pradėjo “ožiuotis” Liūdnas nors žiedų dar prikrovė, bet sustojo ir augimas ir žaliavimas Žliumbia
dauguma lapų kraštų pradžioj suminkštėjo (kaip kad būtų pašalę, bet Ne) o po to ir džiūt pradėjo Nustebęs
Gal kam buvo pan. ir žinot gelbėjimo būdų Nekaltas

Hmm… Gal vieta pakeitei geles? Naujos trasos ar dar kas? Gal vejas perpute? Nes is niekur, tai nelabai gali taip atsitikt… Pirma issiaiskint priezasti reikia, o tada gelbet Mirkt

tai vat kad ta priežastis ir yra didžiausias klausimas Nekaltas ir vietas keitinėjau Taip ir purškiau augimo aktyvatorium, ir tręšiau… Nustebęs

Tai turbut gelytei to buvo per daug. Siulau paziuret ar saknys jos sveikos (na, ar nesupuve, ar nera kokiou slieku), ir nenaudot jokiu chemikalu. Laistyk vien vandeniu. Gal atsigaus… Nekaltas

P.s. ir pastatyt ja ten, kur geriausiai augo.

vasarą - balkone Cha cha

siūlai dabar ją išraut? "Apakęs aš maniau palauksiu pavasario… Nekaltas

ar Jusu Kinrozes apie kurias cia rasoma lauke ar kambary auginamos?..

kambaryjeeee Taip

Kinroze vasara galima auginti ir lauke.Jai patinka grynas oras.O siuo metu dar nepatariama persodinti,iskasti ir apziureti ju saknis.Dar menesiuka reikia luktert,nes ji dar ziemos miege.Tokiu metu sunkiau prigyja,o be to ir nesimato rezultato(ar prigijo).O formuoti kinroze galima.Tik reikia ziureti kokia jos augimo forma.Lengviau formuoti mazesne,nes ji dar pilnai nesusiformavus.O siaip tai galima padaryti bionso forma(ilgas stiebas ir virsuneje-bumbulas),kita forma-krumas,kuri galima is pradziu formuoti,apkarpant virsunes(tada sakojasi).Ir prigydet geriau pavasariop,kai pradeda rodyt gyvybe dauguma augalu.Be to geriau prigyja naujai isleisti ugliai(paauge nupjaunami,imerkiami i vandeni,kol isleis saknis).Galima naudoti priemone skatinancia saknijimasi.

nu blyn Nekaltas pasistengsiu dar kokį mėnesiuką pakentėt, bet jau taip biaju Liūdnas vakar vėl krūvą apdžiūvusių, pageltusių lapelių nuskyniau Žliumbia
tarp kitko ant lapų atsirado gelsvų dėmių Nustebęs gal tai padės surast priežastį Mirkt