Kinomanų meet'as Kaune. Įvyko.

uahah… Cha chaaisq swieskites swieskites… jo ir nenerwuokit gdrz…jis jautrus. kaip pasake taip bus Cha cha

gdrz…nugi negersime,o snekesime apie filmus Piktaso nematau reikalo ten eiti…kox cia meetas. saleje sedesim ir nieko nematysim;DDDDDDDDDDDD tada bent maxas tegul ateina Nekaltas~

Laimingas

maxas geras, seimininkas irgi geria Šypsena

15:15 arba 17:15 cia toks tinkamiausias laikas sakyciau

Nu vuo, visa info 1oj žinutėj Labas Cha cha.

įtepriau tekstą… tik zabil parašyti kaip mačiau Veris susitvarkė Šypsena))

Tai aš kol prisijungiu, jau info visiems būna seniai žinoma Cha cha.

kad dar tik 3-dienis Nekaltas

Va man tai gruz Piktas

seansas 17.15

Tai man tusas 18val Baisu taip nieko nebus Ne negalesiu tada ateiti Žliumbia ir vel nebusiu meete Blogai Kanda kas cie per nesamones Pavargęs gerai kad nors kompe turiu filma Girtas tek zureti per ji Nežinau

5nį visur yra info. 5-4=1 Pagal jumi tamstele info turėjo būt jau 1nį. Nu, krč jau visa info yra Cha cha.

Nu, į filmą gali ir neit. Meetas tai ankščiau. Nors net nžn, o gal eikime į senasą 15.15? Bet labai jau čia viskas anksti gausis Baisu Cha cha.

ne del manes nereika čia sukti galvos bus tu meete Girtas as galiu ateiti pries jusu filma nes tusavosime Laisves alejojos viename bute taip kad netoli ir bus Kietas o tika prameciau filma pas save ir gavau infarkta Baisu Pavargęs Veee jei toks bus ir kine tai gerai kad ir neisiu tik susigadinsiu nerbus Cha chaBl…kol as supratau kad cia vapcia skambutis Veee aktorai visi jeponai Veee Veee Veee visi nauji Blogai ir ta moteris ir bernukas visai kiti Blogai Veee vieni saurajakai Pavargęs bl…zauriu negi tokia versija sukura lieva Veee nemekstu saurajaku ten net filmo nesinori zureti Pavargęso tai tarktites kur bus piresmetis kad ateiti galeciau Kietas

O, ir mano komandos zaidejas Moude ziuriu uzsiregistravo Žvaigždė

Officer Ramiau, ramiau Cha cha Viskas bus ok Cha cha.

Uo kaip Gerai. Kašį kartu žaidžiat, right? Cha cha

Nu ka susigadinau visa savaitgali Nežinau Kazkur persalau ir dabar vos sedziu ant kedes su 38.2 gradusais Pavargęs

Labas Nu tikuosi rytoj gausi atsakyma sita Juokiasi Tai va Nuspresta eiti i kina Girtas bus tu tusu Juokiasi Tai va,bet yra taip yra 2 Moteris kurios klausa ar gali eiti kartu ar tek eiti vienom Nežinau Tai va kur renkames kur bus priesmetis ir kur metas tikslai jau turetumete zinoti Liežuvis kaip del nuolaidu kine Girtas Cha cha

o Mozuza negeria bet yra GERA Taip;DDDDDDDD~

ou nou…nepasekesi Jums sy karta;D~