Kinomanų meet'as Kaune. Įvyko.

Stengiuos Apkabinimas

cinema.lt/filmoanotacija.asp?3194 kaip jums Pavargęs Kauno nera Baisu Taip jau negerai Ne man rodos kad per gerai butu mums kad rodytu The Ring 2 Nors as jau ji turiu kompe Cha cha bet dar nezuriu neidomiu Juokiasi senokai cia buvau kokios naujienos Nekaltas

Cia rasho apie VIP seancus MirktNuo 18 dienos nera repertuaro, tai turekit vilchiu Liežuvis

Pasiskambinau į kino teatrus, dar info nėr. Reiks savaitės vidury mėgint.

nugi ir amni pagaliau yrase;P~

Tau buvo pateiktas klausimas, kurio aišq nepamatei Cha cha.

o kam veltui skambinti kaip visa info yra cinema.lt Nekaltas

vardan sventos ramybes… Laimingas

Kokia dar ramibe Juokiasi ar negaila litu ant Telefonas kaip yra Nemokamai Nekaltas taipyti reika Liežuvis o Telefonas galima tai jei ten del tu nuolaidu su jei reika tartis Laimingas

klausimas - o vat kelinta valanda cia viskas vyktu? Šypsena

Nu, pažiesim ar kokį 4nį bus info nete Nekaltas. Šiaip kino teatrai ankščiau sužino ką jie ir kada rodys nei cinema.lt Cha cha.

Kad neaišq kada tas filmas Pavargęs, o tuo pačiu ir laikas neiaišq.

saip tai cinema.lt filmai yra zinomi pries 4-5 dienas Liežuvis kiek pamenu Nekaltas

va va del laiko ir man ??? o tai tusiukas prasidede 18val Tūsas jei filmas nespes pasibaikti iki kokiu 17val tai nieko gero Ne

nafik y ta filma Nekaltas~

Mozuza Juokiasi Geraitai jooo…zinokit filmus rodo ir 11wal… Piktas kas cia mum jauniem graziem…galim ir anksciau atsikelt… Nekaltastai wis delto i koki filma einam?

Officer 4-5 dienas, 4-5 dienas. Jau kaip ir pats laikas, parodyk, kur ta informacija. Dėl Tūsas Tūsas.Daryki vėliau. Spėsi visur Labas. DeeAnA skambutis 2.

Gerai

BaisuKinomanai gi Cha cha Cha cha.Na, ką laukiu dar nuomonių dėl šio klausimo.[Eit į filmą ar neit?]

kiek galima per tuos mytus gert ble? rejk ir pasikulturint, ejnam i filma i fsio