Kiniškos padangos?


Kiniškos padangos?

Kolegos, duokit patarimą (žinau jau turėtų b9ti apie tai diskutuota ir nekartą). Esant ribotam biudžetui renkantis padangas, ar verta investuoti keliolika Eur daugiau ir pirkti kaip pvz Barum, Gislaved ar panašias vidutinės klases padangas, ar nesukt galvos ir imti kiniškas. Kokie atsiliepimai apie kiniškas? Vieni sako visai nieko jos, kitiems kiėtėja ir dėvisi daug greičiau. Įdomu kaip yra iš tiesų. Mano atveju, žiemos sezonu važiuojama nedaug.

Turbut nerizikuosiu savo kailiu ir grisiu pas bridgestone blizzak

Čia kaip ir su batais. Nebent važinėji su geely, jac ar chery ir nejauti skirtumo.

bridgestone blizzak yra slamstas Šypsena

Kietos ir nx nesidevi Cha cha opraude gerai…ant ledo geriau su vasarinem Valio JuokiasiDadek tu 40 euru ir imk normalesnes…

vasarai imčiau, žiemai po naujų bridgestonų net neziureciau i nouneimus

A girdz, a su kuro kainom viskas gerai? rytą pravaziavau, dideli skaiciai sviecia, link 5 litų artėjam Vau!

Siaip tai rasiau kazkada,kad is kitu skandinavisku tretu kiniskas isimdavo dar testo metu,nes savybes turejo panasias i geru padangu, tiesa cia kalba apie visiskai naujas,kai pasidevi gali but kitaip. As turejau goodride/westlake viskas ok net lb, rotala vasariniu pora kompl, lb patiko. Is ekonominiu dabar ziemines turiu kelly,irgi be problemu. Reii ziuret skirtuma,jei vos vos,geriau eu gamintojas,jei puse kainos…kinas

qwasas, dabar 2018 Cha cha tai jei dar litais skaiciuoji tada ir alaus bokalas kabake 10-14lt, kavos puodelis nuo 10lt pats maziausias Cha chaO siaip nafta juk brangsta, o pinigas nuverteja Cha cha ateis laikas kai kuras ir 10lt kainuos, juk kazkada kainavo pamenu 1,5lt Cha cha o kiek dar neatsimenu Cha cha

Manau, kad vėl artėja krizė. Apkabinimas

Algirdekas - bet 4 ziemas “slsmstas” stodirbo. O kas neslamstas?

Turiu palyginimą pamąstymui iš asmeninės patirties Laimingas Pavasarį ant savo bolido užmoviau naujas kinietes Triangle - nuvažiavau lygiai 7500km - liko 6,5mm mėsos. Žmonos bolidui 2013 metais (taip, prieš 5 metus Laimingas) užmautos Barum - nuvažiuota ~40000km - mėsos likutis 5mm. Tiesa, abu komplektai vasariniai, tai gal ne visai į temą Cha cha

Man tos super minkstos super geros super tylios 1 sezona tik atitarnaudavo. Dabar continental kazkokios uzdetos speju ir treciam sezonui mausiu. Atsikandau tu minkstu tyliu tiek vasarai tiek ziemai.

As noriu susinot kokias dievaiciai mauna. Kostianai, Norgej su kokiom lakstei? Algirdekai?

Norgai ir ūkai, ant kitaicu masiskai susede. Siaip yra Europos uz panasius pinigus, Sava, Gislavet, Matador, Kormoran ir tt.

conti TS Šypsena

Sailun pas vokiecius sertifikavosi pernai

Aš galvoju, kad labai priklauso nuo važiavimo - ridos, vietos, greičių ir t.t. Lekiant ant 50 kmh kaimo keliais, bet koks minkštas kinietis bus OK.

Bent man visos padangos ok, neturejau ne ok. Net basos ant e34 GY ultra grip buvo ziema ok. Taip