Kiek verta mano pc mamka P4VXASD2!?

Kiek verta mano pc mamka P4VXASD2!? Nekaltas

Tai gi… noreciau lengvai atnaujint savo pc, turiu jau nusipirkes vaizduske radeon 9600pro, todel manau dabar butu geriausia pasikeisti mamka, po to ramus ir t.t. Litu nera daug, todel tie atsinaujinimai vyxta nelabai sparciai… Nekaltas Tai va, kiek galeciau gauti uz savaja, ir kokia rekomenduotumet imti kita… (pas mani procas P4 1.7 Ghz, 400Mhz FSB; ram’ai - 2x128 Mb DDR PC2100) manosios mamkos info: PROCESSORS Socket 478 supports the Intel® Pentium® 4 processor up to 400MHz FSB; CHIPSET VIA® P4X266A & VT8233 P4X266A V-Link Host system controller and VT8233 V-Link Client to PCI/LPC bridge Peak Bandwidth 266MB/S 8-bit V-link Host Controller LPC I/O - IT8705F System hardware monitor: Built-in IT8705F LAN: MAC Integrated in VT8233 & PHY on board (optional) AC97 Audio Codec: Compliant with AC97 2.2 specification SYSTEM BIOS AMI 2Mb Flash EEPROM Supports Plug and Play 1.0A, AMP 1.2, Multi Boot, DMI Support for ACPI revision 1.0 specification MEMORY 2 DDR DIMM sockets and 2 DIMM sockets support (can not be used simultaneously) Two 184-pin 2.5V DDR SDRAM (DDR266/DDR200) or Two 168-pin 3.3V SDRAM (PC133/PC100) Maximum: 2GB DDR or SDRAM (Buffered) / 1GB DDR or SDRAM (Unbuffered) I/O INTERFACE Supports Plug and Play function PS/2 keyboard and PS/2 mouse connectors Dual USB ports and an optional LAN connector 1 - EPP/ECP mode parallel port 2 - 16550 high-speed serial I/O ports Audio ports (Line-in, Line-out, Mic-in, CD-in and game port) Dual PCI IDE interfaces - support four IDE devices (PIO mode 4, DMA Mode 2, Ultra DMA 66/100) Supports 360K~2.88M Byte, 3 mode FDDs or LS120 ATX power supply connectors Ports, headers and others: IrDA header (STR) Front panel Mic./Line-out header 4 extra USB ports (USB1 and USB2) HDD LED, Reset switch, Power switch headers CPU and case fan headers LAN Card Wake Up/Internal Modem Ring Wake Up headers RTC & BATTERY VT8233 included 256 bytes of CMOS With CMOS hardware clear jumper EXPANSION SLOTS 4 PCI slots, 1 AGP slot, 1 CNR slot FORM FACTOR ATX (305mm*190mm), 4 Layers Dekui…

Duočiau ~60Lt…

nešposyk čia… Pavargęs

Nu gal ir per mažai daviau, geriau palaukim ką pasakys kiti. Galiu ir klysti, bet RAM’ą palaiko tik max 266MHz, kas yra atgyvena, taigi kai pailaikoma tik tokia RAM magistralė, tai ir CPU neapsimoka į tokią dėt gero… etc.

na cia, tai Tavo tiesa… bet uz tiek tikrai neapsimoka parduot, geriau pribaigt experimentuojant… Cha cha Be to, matyt sekmingam pardavimui, per daug info daviau… Cha cha

Bet jeigu surasi kvailį ir daugiau paimsi.

Ką jau tokio žadi daryti juk kompas dar pusę velnio, geriau pataupyk pinigėlius ir kai atsiras 64bit programų nusipirk 64bit kompą, o dabar nėra tinkamas metas upgradinti tavo kompą - pigiau kainuos naują nusipirkti.

mano pamastymais, man reiktu pakeisti tai… mamka, kuri kainuotu iki 300 Lt + ramai iki 300 Lt = 600-N Lt. N- tai ka gaunu pardaves savasias dalis… nes man ramas yra butinas (bent 512 Mb), o ji keisti nekeiciant mamkos, nera prasmes…

Nekeičiant procesoriaus irgi nėra prasmės keisti motinos.

del proco galima kentet… kad mamkos butu FSB daugiau nei proco, tai pofig… (tikriausiai… ) Dabar man paleidus koki Macreju ar kita rimta geimsa, procas dirba uzsigruzines iki 100%, manau, tai del ramu nepakankamumo (pas mani 256, o jis uzsikrauna beveik iki 400Mb, taip stabdydamas visa pc darba…) Nekaltas Nekaltas

Gal kas vis gi turi kokiu geru minciu…! ? Nekaltas Nekaltas

Nagi įsidėk RAM daugiau o likusius pinigus pataupyk geresniam kompui. Nusipirkęs motiną šiam procui ateityje negalėsi proco geresnio įdėti nes netiks jungtis. Tai vėl turėsi pirkti motiną ir procą. Gal maitinimo blokas pas teve ne iš galingųjų, vėlgi tektų pirkti maitblokį galingesnį. Kaip ten bebūtų skūpus moka dukart. Mano senam kompe yra Athlon 1700+, motina su KT266A, RAM 512MB, 266MHz. Tai niekada dar procas nedirbo 100% apkrovimu, o ypač ant žaidimų retai kada 85 % pasiekia.

dasidėk ramo ir nusipirk galingesnį maitblokį.pamatysi kaip tavo PC atsigaus.

lita duosiu…

gerai, tarkim keiciu ramus, tuomet ju didesnio daznio nei 266MHz neapsimoka pirkti, nors pvz nuo kokiu 400 MHz skiriasi tik keliolika Lt, juk mocia vis vien neisnaudos ju galimybiu…!? ir kadangi pas mani motke dualo nepalaiko, tai kokius geriau imt!? viena 512Mb ar 2x256Mb!? meiblokis yra pakankamai geras (300W), buvau ji imetes i beveik bvigubai galingesni zveriuka, sukosi normaliai… ps. kada cia ta nauja karta ketina pasirodyt…!? tie 64 bitu!? Nekaltas Nekaltas

Jau dabar yra 64bit Windows OS, yra jau programų (bet labai mažai ir paprastam vartotojui jos nereikalingos) išnaudojančių 64bit technologiją. Va palauktum su savo kompu kokius metus, va tada už kokį 1500Lt nusipirksi pakankamai normalų kompą, su 64bit procesoriumi, jau ir programų bus daugiau. O dėl RAM visai nesvarbu kokį dėsi ar 333MHz ar 400MHz ir ar 1 ar 2 modulius praktiškai jokio skirtumo nepajusi.

ok, tai gal jau keist temos pavadinima…!? ko verti ir kiek galiu gaut uz savo ramus…!? Cha cha Cha chasiaip kazkada zvalgiausi skelbimuose (ramai DDR 2x128Mb) , tai kainos ~ 150 Lt svyravo, ar tai realu…!?

gal dar yra kokiu alternatyviu minciu!? Nekaltas

Tavo vietoj dėčiau vieną modulį 512DDR 400MHz, nes jeigu norėsi upgrade’int kompą (anksčiau nei 64bit) tai paimsi kokią motiną ir procą su 200MHz FSB ir nereikės atnaujint RAM’o, turėsi jau su 400MHz magistrale. Be to kainos mažai skiriasi 266MHz ir 400MHz.