Kiek tau metų, keliauninke???

Kiek tau metų, keliauninke???

ne man tikrai nerupi kiek tau metu nes juk istikruju nelabai svarbu kiek zmogui metu svarbu kaip jis jauciasi…

taciau neseniai nutiko toks nutikimas… dede paklause kiek man metu… zinoma atsakiau (su pasididziavimu kad esu paciam jegu zydejime Šypsena ) 16… dede papurte galva ir pasake : ne ne ne… likau nesupratusi jo… taciau greitai jis man viskas paaiskino… sako zmogaus metai skaiciuojami pagal tai kiek jis saliu aplanke… (cia kazkurioje salyje ar dar kazkur)

taigi paskaiciavau kike saliu aplankiau ir tada su dar didesniu pasidydziavimu atsakiau… 10 Šypsena

o tau kiek metu keliauninke???

Nu tu uzsukai klausima, kad as isziojau ir negaliu tau niekuo atsakyt Apakęs

Lygiai 1 Cha cha Nekaltas

  1. ;D

Spyna palauks, dar ne siandien desime Cha cha

kam tos spynos gyvenkime draugiskai… Laimingas

Mes ir elgiames draugiskai, gelbstim zmones nuo tokiu klausimu Liežuvis Liežuvis Liežuvis

a kuo blogas klausimas… juk jei pasakis kiek keliautojui metu zinosiu kiek zmogutis saliu aplanke :wink: o is to galima suvesti naudinga statistika ir pvz. panaudoti lietuviu kalbos egzaminui Šypsena

o kam gelbet? visai idomus klausimas Laimingas
man 11 Flirtas

o man 12 metuku Cha cha

Man tai tik 11Liūdnas

o man 13 Šypsena

Man tada jau 14 būtų… ne kas ne kas…Ne

man 25 metukai

gal 15…o skaiciuoti tik viena karta,jei ne viena karta esi ta sali aplankius???

vat sito dede man ir nepaaiskino sako tik kad tau metu tiek kiek saliu aplankei… o su kartais hmm… sudetinga atsakyt…

lygiai 10…tai klausykites…jubiliejusCha cha

Taip tai kokio keliaunininko, as 6 metu isejau su tevu i miska pasivaikcioti ir vaikciojom visa diena, ir speju nuo to uzsikreciau Cha cha Tai galima sakyti kad 18 metu tada Cha cha

oho kokia as sena, man jau 20 metuBaisu