Kiek sveriate?

Kiek sveriate?

63 Liežuvis

168cm 50kg…Gerai

Sedejau is neturejimo ka veikti sia nuostabia vasaros diena , norejau paklausti, kiek Panos sveriate?as pvz po ziemos atrodo labai sustorejau-katastrofishkai, sveriu 56kg , tai va nutariau paklausti kiek jus sveriat ir ar esat tuom patenkintos?

Sveriu tiek kiek rodo svarstykles…

Jei jau toks svoris "katastrofiskas", tai naturaliai kyla klausimas, o koks pacios ugis? Arba esi neausta, arba (kas labiau tiketina) amzinai nepatenkinta savo isvaizda anoreksike-bulimike

Zinai toki dalyka kad panu amziaus ir ismatavimu o tuo labiau svorio klausti yra nemandagu…Ne

nu koks tavo mergyt reikalas ???

Laime skaiciuojama ne kilogramaisLiežuvis
sveriu tiek,kaip pati jauciuosi gerai ir graziai,jei sverciau kiek daugiau ar maziau,nemanau,kad labai kas pasikeistu,nesureiksminu tai tiek,kiek kitos panos is to daro tragedija,man paprasciausiai tai juokingai atrodoLiežuvisCha cha

Aš tai nežinau.NeNekaltas Paprastos zaškalivajut, o gyvulinių neturiu.Žliumbia Reiks gal į daržovių bazę nuwejti prie tų, kur bulvių maišus sveria.Taip

Nesulauzyk tik Mirkt Cha cha

Na as apie 44kg sveriu Drovus

kai sportavau sveriau netoli 60kg, raumenys sudare didele mase manes… nors niekad nebuvau stambi, dabar jau metai kai nesportuoju tai svoris aiskiai krito-dabar apie 50kg kartais buna maziau Šypsena. Nzn ma tai negrazu distrofines paneles… figura mnao nuomone turi buti sportiska truputi, taip kunas atrodo sveikiau… Šypsena

[quote]VB rašė:
Nesulauzyk tik Mirkt Cha cha
[/quote]

Aš švelniai.TaipMirkt

Tada pasistenk Mirkt Cha cha

o ka,jei as apie 70kg sveriu,tai cia tipo blogai???

as nei daug , nei mazai, labai apstorejau po egzu…mane stresas veike kitaip bishkutiJuokiasiJuokiasiugis 170 svoris 55KgPavargęsBaisuVeee

ugis 170cm svoris50kgLiežuvis

Reiktu dar ir ugio paklaust prie to, nes jeigu ugis 150cm, o sveria 60kg, tada jau ApakęsApakęs arba jeigu ugis 180cm, o sveria 50kg tada jau BaisuBaisuBaisuBaisu

Ats. i kl.: 52kgLiūdnas

[quote]VB rašė:
Tada pasistenk Mirkt Cha cha
[/quote]

"Drąsiau, drambly, drąsiau, drambly!" Cha cha