kiek reik gaut uz sita?


kiek reik gaut uz sita?

nu va, o sita reik stumt Taip Metus naudotas, nieks nesugadinta, nesubraizyta, deze, dokai, viskas kas priklauso… Kiek gaut? Nekaltas

a tai kiek dalywis nor? Cha cha

va šits gers Girtas atsimenu kai turėjau proto norėjau šito Šypsena

a eitu puse gaut is moketos 600 sumos? Nekaltas Drovus

skelbime manyčiau ir daugiau galima gaut Cha cha bet laukt reiktų ;D

ubagss, papasakok apie sita i PM, gal paimsiu.

tai ka cia pasakot, pilnas uzsienietiskas internetas apie jiji Cha cha bluespot.co.uk/stock/queens.asp kai ieskojau ko, man svarbu buvo usb, juoda spalva, raudonas apsvietimas ir atminties laikymas Taip

tai va va juoda spalva ir raudonas apsvietimas butent tai ko man reikia Gerai

ubagss> tokius naujus 2008m po 380lt regis prastumiau tai nezinau ar puse gausi Mirkt

tai kas, kad ten kazkokius pzdintus stuminejai, sita kai jamiau, ant LT pardu buvo kaina 760Lt Mirkt bbi, maziau uz 300, tai nkj- lai guli tada…

tu tik 600 mokejai, as tai 700 Cha cha pries beveik 2m. man patinka sitas gaidIs

O ko reikia kad su ipodu suderinti? Blem, biski pasiziejau aprasyma, visai sudomino. link siauliu daznai tenka vaziuoti?

autogidas.lt/auto/skelbimas/blaupunkt_kitas/15/192015Blin reik tokio daikto, jau velniai žino kiek ieškau, o šits ‘wiskas weike’ turi neveikiantį ekraną ir vieną parejusią knopkę Ufff

^ mano pirmas cd magas masinoj- b.London Apkabinimas Mokejau stuka pinigu ir droziau ana kokius 3m… po to da stumiau uz 300 kaip beveik gera Cha cha bl, ~96 buvo, su krakadilu pasralniku lakiojau pacuks Cha cha bet daba, tai gaidys ans Taipcia kaip kokio nokia 1610 ieskotum pirkt ir sakytum visiems, kad cia pz ragas Cha cha Be be be

Mp56 vienas didesniu gaidziu, kuriuos turejau. PO metu naudojimo lazeris pradejo p*** prota, nebeskaite daugumos cd, gerai kad usb yra. Bet ir tai uzeidavo ir “nerasdavo” usb atmintines. Iki 1-2 gb dar normaliai, didesnes talpos labai gliucindavo ir pastrigdavo. O siaip skambesys, reguliavimo galimybes, spalvu gama ir siokia tokia grafika vertinu teigiamai