Kiek pakeliate ishgerti degtines?

Tai žiūrint kokia situacija. Labai daug priklauso nuo nuotaikos (jei pikta ar nervuota greit smingi), nuo aplinkos (gamtoj prie šašlyko daugiau lenda), nuo alkio (jei tuščias skrandis tai greit koma būna) ir nuo dar daug priežasčių Laimingas

ne visi kameroj laiko Ne

Kažin,suabejosiu,kad būnant nervuotam greit prisigeri Nekaltas Gal kaip tik-agresija paaštrėja ir išlenda visu pajėgumu,išgėrus? Nežinau O gal nuo žmogaus būdo priklauso? DrovusDėl skrandžio-tas pats,-man,pvz.,jokios komos,nieko panašaus Ne Cha cha Kaip tik nevalgau visai,tiesiog nenoriu MirktO gamtoj,kiek buvau-gerai trinkteli Girtas Gal,kad grynas oras dar savo ruožtu trenkia per galvą? Juokiasi Mirkt Tūsas

Tai dar neturi šaldytuvo,Laukiniau? Juokiasi Mirkt Tūsas O iš tikrųjų-tai,sakė-PASAKA degtinė,ištraukta iš kameros Taip Niam niam

Aha, ledine Niam niam ir anksti ryte Girtas po audringo tuso Tūsas

Rimtai skanu,Renkyte? Nekaltas Nesuprantu,koks skirtumas,ar ji šalta ar ne? DrovusČia juk ne alus… Alus Mirkt Laimingas

Oi, net dabar jauciu, kai ji lengvai nuslysta GirtasO silta tai tokia…tokia… Nežinau ir kvapas, ir skonis VeeeNu pavariau kaip eksperte Cha cha

Nu,tikra ekspertė Cha cha Ne,šiaip aš negeriu degtinės niekada Ne !!!Bet jei nelieka man alaus,tuoj sumąsto maišyt su sultimis arba su Coca-Cola per šiauduką-lenda puikiai,nieko nejaučiu Ne Kietas NORMALNO Laimingas

dektine is kaimyno Juokiasi

Buvo laikai,kai su kaimynais gerdavom… Juokiasi Ne,dabar jau ne-išsivažinėjo pinigų užsidirbt svetur TaipVienas-į Norvegiją pastoviai,kitas-į Ispaniją Apkabinimas Geriausi mano Kaimynai išsilakstė Žliumbia Grįžta patenkinti Laimingas Ir aš tikiu,kad patenkinti Apkabinimas Tokie pinigai pareina-ko žmonoms nepakentėt? Mirkt ŠypsenaUž tai ir nereikia atiduot už remontą,kai apliejom su sk.mašina Apakęs DrovusTikrai nenorėjau… Angelas

karta su draugeliu vaziuodami i rumunija autobusu ishgerem 10 puslitriu per para,bet ne netsimenu kiek kartu miegojom kaip ir pacios keliones,nes paktishkai visa kelione komoj Girtas Taurė Blogai

nuo 7-15 buteliu, jej geras vakarelis, kompanija, sokiai, muzika

priklauso nuo nuotaikos Šypsena