Kiek pakeliate ishgerti degtines?

na butu idomu pamatyt zmogu nevalgiusi 2 dienas ir savaite nemiegojusiu kuris isgeria kad ir litra Baisu

visai gerai atrodo Cha cha Taip Girtas as irgi toki pazistu Mirkt

Man tai miegas ir poilsis daro didžiausią įtaką,bet ne maistas Ne Mirkt

Visokiu isimciu pasitaiko.

man tik brendis ir link tos puses Girtas degtine feeeee Veee pora kart taip gerai uzpyliau, kad po to laiko ne tai, kad negaliu gert, bet is kart skrandukas susiraukia tik pamacius ja Nustebęs

nepergyvenk praeis Cha cha

tikrai jau… Cha cha o ir beto, kam gert degtine, jei yra brendis Girtas

as atvirkstines nuomones Cha cha

prilausomai nuo aplinkybiu, vidutiniskai 0,7. buna maziau, buna daugiau. visaip. bet cia apie viski, nes degtines praktiskai netenka… o kas liecia skirtingas lytis, tai be abejo, mergiotes zenkliai maziau isgeria, taciau yra ir isimciu. pazistu viena lietuve, kuri iki 0,7 gali isgert, na o pazistama rusaite po tokio pat kiekio noriai toliau maukia Šypsena

savaitgali dviese patvarkem 0.7 obuolines Girtas bet kadangi geriau su Vyras, tai per penkias valandas man mazdaug teko 250 g Tūsas Nekaltas Cha cha nuejau miegot pusblaive Liežuvis Nekaltas Girtas

na cia tas pakelimas priklauso nuo nuotaikos ir kitu zmogaus savybiu Šypsenapvz, budamas klube gali isgert daug daugiau negu sededamas prie stalo. esu isgeres 0.5, bet jau buvo ne kas Pavargęssekancia diena buvau panasus i Nežinau Veee

dviese 0.7l su zapivonu ir uzkanda tada 0.5l be zapivono ir uzkandos.tada prisimenu kad griuvau ir kaip ryte namo tempia buvo tai pries 5 metus.

o ryte joki paxmielo?

ai tiesa da norejau paskayt kadnjau ziauriai letai geriat degtinaite Cha cha

…Jei aš jau ją geriu-retai,net labai-tada iškart darausi kokteilius,o ne gryną TaipSu sultimis,o jei nėra,-kad ir su Coca-Cola Taip Niam niamSkanu,nieko nejauti,siurbčioji per šiauduką Laimingas

bet leduku reikia turet prisisaldzius nes silti kokteiliai Veee

turi daug valgyti riebaus maisto degtines vartojimo metu, tada tas suvartojimas buna didesnis nei iprastai, nes riebalai leidzia maziau alkoholio patekti i krauja

Laukiniau,juk pati degtinė būna ilgai kameroje TaipČia ne alus,kad susprogtų Apakęs Cha cha

Tik neriebaus maisto !!! !!! !!! ApakęsTai kam gert,jei neleist alkoholiui patekt į kraują? Juokiasi Mirkt

15 ar 16 metu budamas isgeriau 1l ir dar kaip ne kaip vaiksciot galejau. pirma 0,5 su zapivonu ir zakuske, o jau antra is garla, per pora gurksniu 0,5 patvarkiau o gal ir ji mane Cha cha