Kiek laiko merginos jaucia susizavejima vaikinu?

Kiek laiko merginos jaucia susizavejima vaikinu?

Meile uzmirsti labai sunku, taciau kiek jum laiko reikia pamirsti vaikina, kuriuo susizavejote? Tarkim susipazinote bare, maloniai pasnkejote ir jis uzsirase jusu numeri, nepasakydamas savojo, kiek vakaru dar prisiminsite ji? Lauksite jo sms’u?

tol kol susizaves kitu, o susizavi labai grejt Taip

Idomi ir verta demesio nuomone Alus

zhiurint koks vaikinas…o siaip tai chiuju praeina vienas vakaras…max du…ir jau susizavi kituŠypsena Šypsena ne o siaip tai pasimirsta pakankamai greitai…o po kurio laiko jei vaikinas vis delto prisimena ir paraso arba paskambina dazniausiai buna soko reakcija ir klausimas o tu is kur mano numeri gavai?? Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Alus

Jei snekant apie merginas, as jomis susizaviu ilgam laikiu, pvz menesiui, nors jos ir nebematau, bet mano sirdis didele ir jom vietos uztenka. Buna susizaviu net keliom is kartoŠypsena Ir nezinau kuriai teikciau pirmenybe. Gaila kad panos susizavi tik kelio dienom, tikrai gaila… Blogai

pasirodo neklydau Girtas

o tai tu po vieno pokalbio gali susizavet men ir ilgiau? ar as nia tajp supratau?

priklauso nuo vajkino zhavingumoCha cha

Savaitę, paskui prarandu viltį… ir pamirštu.

jei davei nr, tai matyt jau susizavejai… tas susizavejimas trunka dazniausiai nuo pirmo normalaus pasimatytmo pabaigos iki antro pradzios…Cha cha Juokiasi Juokiasi

visai neblogai pataikeiŠypsena

Vat ta pati zadejau sakyt Laimingas

aha va butent taip dazniausiai ir buna jei nepaskambina kita diena, nebent vaikinas buvo kazkuo ipatingas

tu cia apie ka???mane…ar apie merginu susizavejima???

nu as pasakiau minti o tu savo zodziais patvirtinai. nu bet ar apie tave negaliu pasakyt jhej tajp darai tai ir apie tave Cha cha

siuo metu man ne iki ausktu fraziu…

tai cia da toli iki aukstu fraziu Nekaltas

na atsigulus i lova dar pagalvosiu kita diena su drauge dar paplepesim apie praeita vakara ir budet vsio.na o jei labai grazus mielas ir visoks kitoks fainulka buvo tuomet dar GAL kartais prisiminsiu . o sms nebent laukciau ta pati vakara ir iki kitos dienos pietu jei neparasytu vadinas tik tiek kad paprase num.ir vsio.na siaip nesu linkus dalinti num.i kaire ar i ddesine,daznai esu linkus pati pasimt jo num. o neduoti savojo. Šypsena
ir kartais man buna sunku suprast kodel vaikinai mano jog jiems privalu prasyt num.jei negalvoja net parasyti ar paskambyti,gal galvoja kad taip pamalonina mergina Nekaltas Nekaltas bet po to kai neparaso tai nuvilia jugis ir t.t.