Kiek kompas sueda elektros?

Kiek kompas sueda elektros?

Kiek elektros suvartoja kompas per valanda ar kaip kitaip tai skaiciuojama, bent jau teoriskai, o jei turi dideles reiksmes, tai kompas mazdaug 2000MHz, ir monitorius tarkim LG700P, 17" =]

O ka mama arba kokia senele ar dar kasnors ****ziulei duoda kad neisjungi visaiCha cha? NU man irgi idomu buti suzinotŠypsena nors kazkur isivaizduoju tik nenoriu cia 10w pasiklist nes iskretikuos hebraŠypsena

Kuriam biznio plana ir reikia suskaiciuot visokias smulkmenas =] ir siaip idomumo delei =] o kritikai tai man patinka bangoj, dazniausiai taip pakritikuoja, kad paskutinis lamer’is juokias Juokiasi o jaucias pakritikave tokie kieti, kad…

Ne visi chia tokie… Yra dar netokiu neishpruseliu. martulis tox yra, tas tai be keiskmu gyvent turbut negali.

Geriausia atjungti viską ir pastovėti prie elektros skaitiklio, paskaičiuoti. Kitaip š gausis, nes teoriškai ir praktiškai gerokai skiriasi.

grubiai gali skaiciuot: kompas 100-200W, monitorius jei 60-150W. gaunas 160-350W, tarkim vidurkis 250w, tada per 4 val sunaudos 1kwh = 27ct, tai per para 1.62lt ir tt.
Aisku jei pas tave stoves servas su X procu ir su visokiu RAID’u, tai sanaudos bus didesnes.

Dekui, panasiai jau buvau girdejes =] jei jau 3 sake, du panasiai, reiskia tiesos daug [pakankamai] Šypsena Dekui

Na tai max suvartojima gali pagal galingumus kurie uzrasyti suskaiciuot… Pasiziurek kiek W ant maitiako raso kiek ant monitoriaus ir t.t. Visa tai sudedi ir daugini is laiko. Pvz monitorius 120w, maitiakas 350w gaunas 470w taigi per 1h bus 0.47kWh per 10h butu 4.7kWh BET! cia tik teoriskai, realiai pvz maitiakas nevartoja tu 350w (priklausomai nuo apkrovos bus ir gali but maziau)… monitorius taip pat (jei istisai nebuni tai juk ishsijungia) ir t.t. Tiksliau butu matuot srove ampermetru ir skaiciuot… arba namie ishsijungt visus prietaisus paliekant ijungta tik kompa ir ziuret pagal skaitikli.

KIEK ATRANDA, TIEK IR SUEDA… Kietas

Mano ziniomis case valgo ~tiek kiek ant jo parasyta. Svyravimai gali buti nedideli ~20-30W. Monitoriu taip pat valgo tiek kiek parasyta su nedidelias svyravimais.
Pas mane stovi servukas 200W case ir monitorium kuris ijungiamas tik reikalui esant. Jis man per menesi suvalgydavo 35Lt ±3Lt Tai paskaiciavau gana tiksliai paemes vidurki 1 metu.

Ant keiso parashyta koks maitinimo shaltinio maksimalus galingumas (pas mane maistas 430, tai nereikshkia kad tiek jis ir valgo). beje, kompas valgo praktishkai visada maziau nei parashyta (jei valgytu tiek kiek parashyta… luzinetu Šypsena

beje, ishreikshiu savo vienpuse nuomone apie tai kiek valgo kompas (moniko tai te parashyta ant jo… kiek valgo kai darbo rezimas, kiek kai stand buy)
tai va. labai daug priklauso nuo proco ir videshkes kiek pas tave jis suvalgys Šypsena koks athlonas 2000+ su Geforce4 ir 1 hdd 1 cdrw valgo apie 250 prie didelio apkrovimo. P4 valgo maziau.
seniais gerais laikais kompai valgydavo 100W ir dar maziau Šypsena