Kiek kartu per diena walgot?

Kiek kartu prie saldytuvo prieinu tiek ir valgauŠypsena

Valgau tik tada kai isalkstuTaip

wa wa mano skrandukas jau priekaistauja pries mano toki meniu uhu susigadinau…

valgau keturis - tris kartus per diena ir visada tuo paciu metu

Kokius 5 kartusTaipNiam niam

na priklauso nuo to kiek laisvo laiko turiu…kartais net nespeju pavalgyt… Liūdnas

hmmm…3 viena kart per pusrycius (~11h) kita per pietus (~18h) ir paskutini per vakariene (~20h)

2 kartus

paskutines savaites, kadangi liudziu del tam tikru dalyku, valgymu bandau save paguosti Cha cha valgau pastoviai. atsikeliu, pasidarau arbatos su daug cukraus ir truputeliu alkoholio, sumustiniu kalna, pavalgau prie kompo. po to einu visai dienai i lova ziureti teliko ir beziuredama vis valgau pocornus, cipsus,sausainius, o pasibaigus kiekvienam filmui einu pasikepti kokios kiausinienes ar pasidaryti uzpilamu makaronu.vakare gaminuosi vakariene (kepu mesa, darau salotas ir kt.). pries miega vel uzkandu kokiu pyrageliu. na, be jau greitai pradesiu imtis kokios veiklos ir pradesiu normaliai valgyt…

Per diena valgau kokius 2-3 kartus-cia jeigu normali diena buna.Jei nera laiko-tada maziau,o per iseigines-galiu kimsti,kad ir visa dienaCha cha

Tik viena karta: nuo ryto 8:00 iki vakaro 23:00 Cha chaCha chaCha cha

mazdaug 5 kartus per diena ŠypsenaNiam niamCha cha

Ai baigit jus,kas jus motinos terezos,ar ka.
Pavyzdinis mano dienvalgis: 9val 1-ji pusryciai kiausiniene su kumpiu
9.30 2-ji pusryciai kava su likeriu ir rolmopsu
10val 3-ji pusryciai ,krevetes,arba veziai
11val priespieciai-vedarai
12val pietus 7-8 cepelinai su spirgi be abejo
14val lengva uzkanda rukyti lasiniai su svogunu ir juoda kaimiska duona
18val vakariene keptas kalakutas /shaltas/
nuo 20val iki 24val lengvasis sexas,nuo 00val pagal Kamasutra
Ugis 175cm,svoris 70kg
VoGerai

as tai viena ar du kartus

Ar be mikroskopo esi iziurima po tokio maitinimosi

Siaip tai sumo imtynininkai valgo tik 1 karta per diena! Taip Taip geriau maistas i kuna eina, ypac, jei po to valgymo iskart eini miegoti. Šypsena

As tai valgau 1 karta per diena: nuo ryto iki vakaroNiam niam

vo

Gerai

rimtaij jei viena karta walgai maistas geriau i kuna eina!!! o siaube reix keisti savo walgymo iprocius! Apakęs

Oi, labai labai ivairiai… kartais vos dvi bulkutes suvalgau arba viena sendvidzi,o kartais net 5k. normaliai pavalgauLaimingas