Kiek kainuoja prisirisimas prie kito zmogaus?


niu tai mes laukiam bandymu ir praktikos rezultatuKietasCha chaCha cha

[/quote]

Va kad dingo pati kaltininkė - nėr kam rodyti nei ką…
Nekaltas

visos jos tokios…

paskutinis prisirimas kainuoja brangiai…skaudziai…ziauriai…
kad ir kiek beprisirisciau prie zmogaus- melo atleist nesugebu…LiūdnasNežinau

[c]
VisadaValkata rašė:
visos jos tokios…
[/c]

be apibendrinimu paprasyciau:D

jautuke, tik nereikia lialialia
visos kaltininkes dingsta. Kur tu matei, kad kitaip butu?

kaip ir kaltininkai… “vzaimno”Liežuvis


ir mes visi tokieNekaltas…kasdiena vis kitokie,jau …

Nepabandęs nežinosi

Nekaltastoks gyvenimas - papraščiausiai reikia išmokti nesigailėti kas įvyko, džiaugtis kuo turi o siekti maksimumo. Man žiauriai patinka šie žodžiai: nesigailėk ką padarei, gailėkis ko nepadarei…Šypsena

[/quote]


gerai pagalvojus,o kas yra tas MAKSIMUMAS?Vakarykstis Everestas,kita ryta gali pasirodyt jau tik juokingas kaimo kalniukas,ant kurio uzlipi net nesuprakaitaves…

labai daug nervu…Piktas

Nepabandęs nežinosi

Nekaltastoks gyvenimas - papraščiausiai reikia išmokti nesigailėti kas įvyko, džiaugtis kuo turi o siekti maksimumo. Man žiauriai patinka šie žodžiai: nesigailėk ką padarei, gailėkis ko nepadarei…Šypsena

[/quote]


gerai pagalvojus,o kas yra tas MAKSIMUMAS?Vakarykstis Everestas,kita ryta gali pasirodyt jau tik juokingas kaimo kalniukas,ant kurio uzlipi net nesuprakaitaves…

[/quote]

Na tame ir esmė kad niekada nebus gana - mes jau tokie - negalima sustoti - įvieki vieną etapą prasideda kitas ir tai vis keli kartelę norus reikalavimus - juk niekad nėra gana - tik išmok džiaugtis ką turi ir bus gerai ir nesustok…
Mirkt

Na tame ir esmė kad niekada nebus gana - mes jau tokie - negalima sustoti - įvieki vieną etapą prasideda kitas ir tai vis keli kartelę norus reikalavimus - juk niekad nėra gana - tik išmok džiaugtis ką turi ir bus gerai ir nesustok…
Mirkt

[/quote]


mokinames pamazelKietas tik kad profesura kartais buna ne visai autoritetingaPavargęs


mokinames pamazelKietas tik kad profesura kartais buna ne visai autoritetingaPavargęs

[/quote]
na to niekas neišmokys - pastebėk pats - tik gal kartais turi įtakos esantys šalia - matai kaip jie elgesi - na ir dar po rimtų situacijų - kada supranti - blia.mba aš gyvas ir sveikas - tai ko nesidžiaugti…Supranti kad nėra ko niurzgėti ant pasaulio ir gyvenimo - papraščiausiai atsipalaiduok ir pajausk malonumą:
Žyzn takaja štuka ili on tebia ja.biot ili u nego miagkij…

Nekaltasvulgaru bet teisingaMirkt

na to niekas neišmokys - pastebėk pats - tik gal kartais turi įtakos esantys šalia - matai kaip jie elgesi - na ir dar po rimtų situacijų - kada supranti - blia.mba aš gyvas ir sveikas - tai ko nesidžiaugti…Supranti kad nėra ko niurzgėti ant pasaulio ir gyvenimo - papraščiausiai atsipalaiduok ir pajausk malonumą:
Žyzn takaja štuka ili on tebia ja.biot ili u nego miagkij…

Nekaltasvulgaru bet teisingaMirkt

[/quote]


as isgersiu uz nuolatiny nora"vy.j.abatj etu cielku prokliataju zyznj"Cha chaKietas

na to niekas neišmokys - pastebėk pats - tik gal kartais turi įtakos esantys šalia - matai kaip jie elgesi - na ir dar po rimtų situacijų - kada supranti - blia.mba aš gyvas ir sveikas - tai ko nesidžiaugti…Supranti kad nėra ko niurzgėti ant pasaulio ir gyvenimo - papraščiausiai atsipalaiduok ir pajausk malonumą:
Žyzn takaja štuka ili on tebia ja.biot ili u nego miagkij…

Nekaltasvulgaru bet teisingaMirkt

[/quote]


as isgersiu uz nuolatiny nora"vy.j.abatj etu cielku prokliataju zyznj"Cha chaKietas

[/quote]

Ne tolko vy.ja.bat no i palučit agromnoje udavolstvije
Mirkt tikrai užtaiAlusGirtas

Va kad dingo pati kaltininkė - nėr kam rodyti nei ką…
Nekaltas

[/quote]

niekas niekur nedingo. galit jau rodytiCha cha

dar vienas nuskriaustas.

Ziurink kuo prisirisi- buna ir nebrangios virvesCha cha

Labai daug Taip