Kiek kainuoja prisirisimas prie kito zmogaus?


plia negaliu daugiau:D:D:D tokia tema supartalinom:D:D:D

[/quote]

Darbe pagalvos kad man jau visai - žvengiu prie kompo atsisėdęs:D:D

[/quote]


blyn,y mane sekretores irgi snairuoja Apakęs sako-ko myzi y bata:D:D:Dnebegaliu susilaikyt:D:D:Dtuoj dar y tema ysoks kokia neysigilinus y subtiluma Moteris leptels ir pzdc -galutinai:D:D:D:D

Prašom nurodyti kad ir kur instruktorius ruošiasi morališkai…fiziškai dar nereikiaCha chaCha cha

Darbe pagalvos kad man jau visai - žvengiu prie kompo atsisėdęs:D:D

[/quote]


blyn,y mane sekretores irgi snairuoja Apakęs sako-ko myzi y bata:D:D:Dnebegaliu susilaikyt:D:D:Dtuoj dar y tema ysoks kokia neysigilinus y subtiluma Moteris leptels ir pzdc -galutinai:D:D:D:D

[/quote]
Va va o jos net nepastebės tokios gilios dikusijos ir tokio subtilaus ir ilgo perėjimo - dabar grįžti jau niekaip nebeišeis:D:D

o instruktorius su moraline patirtim?
ibo barankos gali nekokybiskos iseitLiežuvis

Su moraline - užtektų dešimčiai - o dėl kokybės - kaip jau pati nuspręsite.FlirtasGėlė

Mes patys susikuriame supantį mus pasaulį, savo emocijomis,mintimis,elgesiu.Mes gyvename ne realybėje o jos modelyje. Ir kiekvienas žmogus šiam pasaulyje yra mūsų vidinio pasaulio projekcija. Jeigu prisiriši prie žmogaus – nesi laisvas. Kai paleisi tą žmogų – busi laisvas pats.
Lūpos

Tu esi visiškai teisi - tik kyla klausimas ar mes visada norime būti laisvi. Suprantame kad taip būtų geriau - bet ar visada sugebame save nugalėti - keičiamės bet nevisada pavyksta.Nekaltas

0---------------
kai paleisi?NekaltasNekaltas Betgi dar EGZIUPERI yra pasakes,kad jei jau kartas pasirodei zmogaus gyvenime-tai viskas-tavo pedos lieka visam gyvenimui…

Cia vaikinukai taip linksmai deste apie tas pailgas darzoves bet va isikiso viena rimta dama su savo rimtom mintim ir sugadino tema.Buvo linksma paskaitytJuokiasi

O tai koks gyvenimas, jei atsisuki - ir jokiu pedu nematyt, lyg butum kaip koks vienisas medis stovejes smelynuose Nekaltas Prisirisimas ne atima…jis suteikia laime duoti… Neskausmingai, su atsidavimu Angelas

Matyt tada as blondineLaimingas

Pasakoti lyg ir nemandagu - geriau viską parodyti tet a tetCha chaCha cha

[/quote]

Flirtas

Oij, tie vyrai, iskart savas isvadas daro…nusivyliau…

Ir dar kaip norisi Drovus

Laimingą gyvenimąŠypsena

kosmariskai daug kainuoja.Pavargęs
Kartais galvoji, na neprisirisiu, nesileisiu pririsama. Kam tas vargas, bereikalingos emocijos, destruktyvus jausmai…
Bet tik neapsiziurek patrauk ginybine siena trumpam. Ir jau viskas… jau prisirisai. Jau gali pradeti kankintis…
Deja, toks gyvenimas, nieko pakeist neimanoma.Nežinau

Atleisk man
Liūdnas


ner gyvenimu be paliktu peduNe yra tik pasirinkti keliiNekaltas kitas klausimas,teisingi ar ne…


niu tai mes laukiam bandymu ir praktikos rezultatuKietasCha chaCha cha


ner gyvenimu be paliktu peduNe yra tik pasirinkti keliiNekaltas kitas klausimas,teisingi ar ne…

[/quote]
Nepabandęs nežinosi

Nekaltastoks gyvenimas - papraščiausiai reikia išmokti nesigailėti kas įvyko, džiaugtis kuo turi o siekti maksimumo. Man žiauriai patinka šie žodžiai: nesigailėk ką padarei, gailėkis ko nepadarei…Šypsena