Kiek derimasi?


Kiek derimasi?

Blogai

Buvau siandien Kauno turguj, vaizdelis tragiskas lyginant pries 3 metus, bet vistiek uzmaciau keleta dominanciu varijantu. Kiek siuo metu yra standartas nusiderint nuo kainos ant lango?

kaip bebutu, man sitos tojotos patinka Gerai pazystamui isiuliau tokia, tai nusipirko visiskai nuliova ir vazineja patenkintas. pries tai kivika turejo irgi nuliova pirko, sedana. tai sita ziauriai patenkintas, palyginus su kiviku, tai kivikas kibiras su stogu, cia taip jis sake. o zmogus nesmulkus, gal 130kg Cha cha

manau ~300-500e, Nekaltas priklauso kaip snekesi ir koks kainos dugnas, as va kai pirkau nesenai tai 300e daugiau niekaip, man net atsnese dokumentus parodancius kiek masina kainavo vietoj

priklausomai nuo masinos rinkos vertes ir uz kiek ji buvo paimta. ir siaip bukle labai svarbi. ir reik ziuret kiek laiko ji stovi, jeigu ilgai stovi, reiskia ilgai neparduoda ir turetu pasirasyti ant bet kokios sumos, kad tik atsikratyt

dyzelinio avensio su shautuvu nepriverstu jamt Ne

Kalbejau su vienu pardaveju (rusiskai kalbantis, pats rusiskai sunkiai), tai sakau ar galima butu nuvezti pas mechanika patikrinti, tai nesutiko. Kokia cia galetu buti priezastis to, uzslepti defektai?

dyzelio su sautuvu nepriverstu imti

nebutinai, jai zino ,kad ir taip parsiduos ,kam jam zaisti.

Priezastys?

smagratis

Benzas 1.8 tai nichujE nevažiuoja Blogai Blogai ir ryja dar normaliai

niekad nepirkciau masinos su kubatura <2.0

be to visokie panashus kibirai pigesni auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/ford-mondeo/id-6 75597

Interceptor> neskleisk tokiu kalbu, kazkam ir prilips poto. Rudeni parvezem is hamburgo avensi 1,8 vvt-i univesalo kebulu, trauka, kuro sanaudos Gerai isvis labai gera ispudi psaliko si masina Šypsena

paprasyk kad burtininks pasideretu Gerai tau netgi primokes, kad imtum tachke Gerai

Forda lyginti su Toyota, tas pats kas Toyota su MB

tai fordu gi dizelius isvis Blogai

nu tojota tikrai simta kartu geriau nei fordas