Kiauliu dienai


Kiauliu dienai

kadangi toks jau 5dienis, tai pakazu viena grazesniu slIvu, kurias teko daliviui vezt. Dalivis lai neuzpiksta, kad rodau, nes turbut ner buvusios, ant cia, sios slivos. p.s. vieni graziausiu ratu ant e39 p.p.s po kaldra ne.gras Cha cha

Geraiedit: nezinau kodel bet uzsigliucines paspaudziau Gerai, ir tik paskui pamaciau ka padariau Blogai

Rafi, nuo simpatiju e39 nepabegsi… siaip permeciau akim, per 11-12-13 metus, e39`tu 20+ is DE, NL, IT Cha cha Populiarumas nkj Gerai Cha cha

Turiu 1:1 tokią pačią Cha cha e39 lifestyle edition

^ rimtai? Vau! Cha cha

Nu bent jau išoriškai ir kiek vidus matosi iš panelės ir tamsių lubų tai 1:1 Pas mane 530d mechanika, čia gal ir kas kitokio Šypsena

kieno šita ??? Piktas

Ananasas, nea… cia irgi lifestyle edition 3.0 ir mechanika Mirktsoprano, dalivio, acakow Mirkt

Yra ant pardavimo tokie ratai,dainuoja 450lt,jei duos už 100lt jamsiu,tik palangės nubliautos.

nu ble, as kai non dizaineris Kietas Girtas, px man tie ratai- svarbu apvalus butu ir suktusi Cha cha, bet sitie tai niagrazhus ~~~~ * Liūdnas

tinypic.com/view.php?pic=2mqmhon&s=8

ratu gražumas Veee Veee Baisus

Marcoza Cha cha

mano ratai Apkabinimas

nu šitie ratai tai tikrai be ryšio. kažkokie kaip močiutės beretė megzta.

ne berete, o servetele. Cha cha

ratai Nežinau

Man net montazkej draugelis montavo ir sake, “nesuprantu,ar man sitie ratai patinka, ar ne, bet turbut patinka” Cha cha

per kuria cia vieta geriausi, yra tikrai kruva ratu kurie slyvai geriau tinka, kad ir draugo 002