Kenc?

Ta lenkė iš bangos yra. Labai madistę vaizduodavo prieš kokius 15m Cha chabanga.tv3.lt/files/club/200804/4805151812773.jpg

o kas ta ryža lenkė iš bangos?

trulykas

visai nieko Sagutė buvo, veiksmas 10m atgal, gal senam harde irgi likęs folderis Nekaltas

Arba mane atmintis apgauna, arba aš kažką maišau. Cha cha

Lyg feministė kažkokia patapus buvo ta Beata Tyškevič. Dabar lyg nebegėda puslapį instagrame veda.

nebloga ta sagutė savo laiku buvo Cha cha

ka jus cia spangstat, ner negraziu nuogu moteru.

Gera gera sagutė ir putė Gerai Girtas dar atsimenu buvo per skaipą atsiuntus fotkę kur lilionomas šnioksą traukia Juokiasi

youtu.be/DSJ0xWj2gAAGeras kontentas Gerai

Dr002 ziurau sita Gerai

gal kas koNpetetingai galit pasakyt koki tepala pilt i sena GAZ’ikine razdatke? Bo ten tik saukstas bituko konstistencijos smalos like …

Pasidomekit ir zinosit Cha cha

nu ok, klausimas ar transmisine alyva tinkamas varianc? suka Lytagra nedyrba, o ten nueini paklausi ir jie viska zino Užsispyręs

kroon-oil.com/en/catalogue/product/330/gearlube-gl-4-80w-9 0/722/Ka seniausio is gaz volga 82m duoda importas

kroon-oil.com/en/catalogue/product/330/gearlube-gl-4-80w-9 0/722/Uaz duoda sita. Bbž man rodos supylus bet ka, jau jai butu zjbs Cha cha

super Gerai

KAd jau korta eina- kokiu ten silikonu reiketu uztepliot dangteli kad neleistu prisukus? Nes pries tai naudotas kazkoks laikrastis man rodos jau netinkamas Cha chair dar - apvalaus skerspjuvio guminis ziedukas jau tipo salnykas/riebokslis? ar siaip kitaip sitas gaidys jau vadinsis ? Kur rast kad vidinis diametras butu 22mm , o isorinis 28.5mm?

Pirma tą šaukštą smalos iškopinėt reiktų Cha cha

pliac jau isploviau viska , reikia surinkG atgal - bet ruksta ‘detaliu’ Cha cha