Kenc?

nu as ir turiu ta EKEN, tai kokybe video tikrai nekazka Nekaltas nors vaikui pasizaidimui bus ok Gerai

bbž, kažkaip man į emailą atėjo, kad pašarino tas foto, atsidarius linką akurat buvo Cha cha bet tik nesupratau niekaip iš kur emailą turėjo, nes nei susirašinėjau aš su ją nei ką Nekaltas bangos profilyje gal buvo, kažkaip paėmė. Jaučiu kažkas iš bangos botanikų nulaužė guziko paštą ir padalino bet kam iš bangos Cha cha

Bytwa bled cia dabar kur kas rimtesnes temos gvildenamos Piktas

nu juo, cia situacija komplikuota nei jai i mentura ait nei ka kuo ji irodys, kad ten jos ta pysda Nekaltasbreziniu ir ismatavimu gi nedarys nebent i koki tazika su silikonu sodintu ir imtu tos pysdos anspauda koki ir po to kriminalistai jau tyrima darytu Nekaltas

pagal klitoriu identifikuos, cia kaip pirsto anspaudas

Tai ten jos veido nesimate? Bet tai bl bl, kam taip elgtis kazkam nulauzus sagutes emaila? As suprantu nori pasipelnyt, tas suprantama, bet cia tiesiog zapadlo padaryt… nu kam zmogui gadint gyvenima? Nebent tam kuris nulauze sagutes emaila, apslapine galva vaikystej buvo draugu akivaizdoj ar kazka tokio skaudaus padare Nekaltas Blogai

o gal čia viskas specialiai buvo padaryta, idant dėmesio sulaukt. Reklaminę akciją pasidarė Juokiasi Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nu, vyro ieškojo Juokiasi Juokiasi

Aš visada galvojau, kad čia kažkokia prasigalvota legenda. Cha cha

Pries kiek ± metu buvo tokia istorija? Šypsena

metai px ble ainu realiai ir zvengiu kaij prisirukes Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Klausiau kitokie pasikalbėjimai ar pan laidą, su ta vilniaus lenkaite Beata TIškėvič. Tai kažkaip pasipasakojo kai jos vaikystėj mokykloj ten kokioj 7-8kl slaptus erotinius susirašinėjimus klasės berniukas paviešino. Tai sakė sušiko stipriai vaikystę jai. Primetu kaip ir pas mus aka “internate”, neduok dieve būsi mažesnis, bailesnis, o netyčia - kitoks… Baisu kaip ten tyčiodavo vieni iš kitų. Dabar sutinku kai kuriuos mokyklos buvusius kolegas… atrodo žmonės normalūs, bet taip būdavo iš jų tyčiojamasi… Matyt dėl to amerikoj ir ateina su šautuvais, arba nusižudo vaikai, dėl panašių patyčių.

pasidalino ne su konkrečiu asmeniu, o su visais kontaktais berods. O va iš tų visų, kažkas iš vietinių botanų ir paskleidė visiems Blogaidraugai ant aB vadinasi Ufffjaučiu dar ir rasčiau kažkur tą folderį Cha cha

neturiu aš foto, nx jos man? Cha cha čia viskas buvo kokie 7-8m atgal Cha cha

“7-8kl slaptus erotinius susirašinėjimus” Gerai Cha chaŠiaip, apie Beatą gana dviprasmiški atsiliepimai iš tų, kurie ją mokykloje ir studijų metais pažinojo. Aš kažkaip atsimenu, kad nelabai simpotna ta Sagutė buvo. Cha cha

as gal jau senas labai arba seniu uzaugintas, bet kame fetishas darytis tokias foto? siusti vargsui draugi, uzsieni dirbanciam, kad ne ant svetimu drocintu? Cha cha Cha cha Cha cha

Tai kad ji norejo pasidalint kazkokia foto, bet pasharino ne viena foto, o visa folderi google. O ten jau buvo kas buvo

Buvo ir foto ir video juk ten su ta Sagute Taip man tai pati Sagutė visai nieko tokia buvo Cha cha

o prie ko cia patycios? kad ner cia ne gramo patyciu. tiesiog lb juokinga Juokiasi Juokiasi Juokiasi