Kelionių baidarėmis mėgėjai info apie nuomą, maršrutai, įspūdžiai, patarimai...

Kelionių baidarėmis mėgėjai Labas info apie nuomą, maršrutai, įspūdžiai, patarimai…

Kas liečia gamtos grožį, tai man labiausiai patiko plaukti Minija. Tikrai įspūdingi skardžiai ir netrūksta vietos kur galima įsirengt stovyklą Mirkt Tik tokiu laiku turbūt plaukti reiktu žemiau, nes mes plaukėm pavasarį, tai Dyburių kilpa laaabai smagiai praplaukėm Gerai, bet žinoma vandens tuomet užtektinai buvo…

keistas poziuris, tai pavyzdziui as pries septynis metus su seima pameges plaukti baidaremis ir dar pritraukes draugus, nakvojantis palapinese, verdantis ant lauzo koses o vakare del linksmumo ir nuo salcio padarant viena kitaTaurė, aprenkantis visas randamas siuksles, ryte verdantis avieciu ar zemuogiu lapu arbata jau nebe vandens turistas?
jau ziema vadinasi butina plaukt ir salt…
tai gal susikurkit kita tema ir pavadinkit vandens sporto entuziastai, o paprasti mirtingi vandens turizmo entuziastai be baimes but uzsipulti gales ramiai dalintis savo potyriais cia

Minty turėjau nedidelę upės atkarpėlę plaukiančius su tikslu apsistoti pabaliavoti… Velniūkštis

[/quote]

Klausimukas "Diedui" ir kitiems, plaukusiems Lenkijoje:
Kaip ten isprenziamas baidariu, nakvynes klausimas ? Ar pavyktu telefonu ar reikia nuvaziuot, uzsakinet i Suwalkus, Augustava ? Ta prasme uzstatai, rezervavimai, etc … Aciu.

Red

Stai ir atidareme baidariu sezona. Savaitgali plaukeme Susve. Prisipazinsiu, iki to nelabai buvau girdejes tokios upes Mirkt Tai ir sugunde pasiulymas plaukti ja.
Upe siuo metu laiku dar praplaukiama, bet kaip pasakojo, sausesne vasara - jau nebeplaukiama. Daug iteka saltiniu, taigi upe gana vesi, nelabai palanki maudytis.
Pradejom nuo Vaitiekunu HE ir pirma diena plaukem iki kaimo turizmo sodybos “Susve”. Upe sekli, daug pavieniu akmenu ir akmenu slenksciu. Tikrai nenuobodus ir nemonotoniskas plaukimas Gerai.
Tiesa, nelabai yra patogiu vietu sustoti poilsiui. Vienintele gera irengta vieta prie maluno - kur irengtas staliukas, yra stacionari saslykine. Malunas nuomojamas ivairiems renginiams, kaip tik turejo buti vestuves, bet ilgai reikejo laukti, taigi apsiejom be vestuvininku reketavimo.
Antra diena - kuri laika dar pasitaikydavo akmenu ir slenksciu. Prie buvusio tilto baisiausias slenkstis - dauguma tempe baidares per slenksti - nenorejo rizikuoti. Toliau prasidejo Susve patvanka, upe tapo plati, rami - galima buvo ir Butelis,Alus.
Reziume : vienas is geriausiu plaukimu. GeraiGerai
Sodyba normaliai irengta, nakvoti gali 30 zmoniu, yra pirtis, kubilas. Turi tik 7 baidares, taigi likusias reikejo patiems atsigabenti.

Jei kam idomu
sodyba - http://www.atostogoskaime.lt/lt/sodybos/mini/?rid=74
malunas - http://www.countryside.lt/lt/sodybos/mini/?rid=72

Pati esu baidarių fanė, gal atsiras bangoj daugiau tokių? Būtų galima pasidalinti patirtimi ir įspūdžiais kokiais maršrutais esate plaukę, kur nuomojatės baidares ir pan. Kadangi kaip tik organizuoju i žygį, ieškojau info apie tai kur būtų galima išsinuomoti baidares, tai mano rasta info gal pravers dar kam nors:
Vilniuje:
http://www.atostogauk.lt/Kontaktai.php
http://www.baidares.4t.com/
Kaune:
http://www.vandensturistai.mums.lt/
Ignalinos r.:
http://www.sakarva.lt/
http://www.valtine.lt/
http://www.baidares.net/paslaugos.htm
Varėnos r.:
http://www.kadagys.com/index.php?strid=2
http://www.baidariunuoma.lt/
http://www.baidares.ten.lt
Molėtų r.:
http://www.valtys.visiems.lt
Švenčionių r.:
http://www.tours.lt/index.php?page_id=skelbimai&view=skelbimas&amp
;id=716

Kalnų upėmis užsienyje:
http://www.irklas.lt/

http://www.tourism.lt/lt/poilsis/ap/upe.htm

Įdomu, gal kas nors esate plauke Visinčia? Būtu įdomu išbandyti kokį naują maršrutą, bet nesinori nusivilti, mat visi pažystami dažniausiai plaukioja Ignalinoj, tai nėra pas ką pasiklausti. Gal žinot kokių kitų įdomių maršrutų?

As mieliau Dzukijoje plaukineju negu Ignalinoje Cha cha Nors ir Ignalinos rajono ezerai yra isbandyti Cha cha

P.S. Keisk temos pavadinima i informatyvesni Mirkt

tai gal esi plaukęs Varėne? Būtų labai įdomu daugiau sužinoti. O į kokį siūlai man pakeisti temos pavadinimą?

As plaukiau Visincia. Upelis labai vingiuotas. Gamta - nieko ypatingo. Daug uzvartu, bo per miska teka…

Man graziausia Lietuvos upe yra Ancia. Ir upe srauni, ir gamta grazi, ir bebru uztvanku daug. Labai rekomenduoju praplaukti. Taip

Cia paziurek, gal ka naudingo rasi.
http://www.klajoklis.lt/viewtopic.php?topic=38&forum=20&597

As va si savaitgali Ula plaukiau nuo Zervynu iki Trakiskiu - apie 18 km, plaukiau antra karta, tad norejosi siek tiek daugiau dar nuplaukti bet kadangi plaukiau ne vienas teko paklusti daugumos nuomonei Šypsena

Upe grazi, bet vasara ten per daug zmoniu. Taip

Ančia yra Žemaitijoj, O Baltoji Ančia už Varėnos. apie kurią tu kalbi? ir kaip ten su baidarem? reikia vežtis ar yra yra kur nors netoli išsinuomuoti?

Zemaitijoje, ta kuri per Kryzkalni teka. O del nuomos nezinau, nes as visada savo vezuosi.

Žinau tą maršrutą, pernai ir man panašiai buvo, kai norėjosi plaukti toliau, bet plaukimo partneris labai pavargo, ir ne visas atstumas liko įveiktas Cha chaCha chaCha cha o Ūla nuostabi upė Laimingas

O nuo kur reikia pradėti plaukti?

Pradeti galima nuo atostrados, o plaukti iki Skaudviles. Arba, jei greitai plaukiat, dar toliau iki sekancio kaimelio (pavadinimo neprisimenu).

o kaip su stovyklavietėm pakeliui?

O ka tu vadini stovyklaviete?

Vietą, kur būtų galima pasistatyti palapinę nakvynei, susikurti laužą ir pan. Šypsena