Kelione egiptas

Jei nereikia pompastikos didelės ir triukšmo, tai Egipte, Safagos kurortas Mirkt

Rafinuotas | 06-06 12:16 bangoj patarimų neklausiu jau eilę metų, o jei ir paklausiau, tai tikrai ne prie nuotraukų. O jei ir prie nuotraukų, tai tikrai ne patarimo pasinaudojimui.

A ko ten i egipta dabar vaziuot? I isis armija nebent uzsirasyt?!

Dar vienas paranojikas Juokiasi Jei ten ISIS butu, tai turistai nevaziuotu, o to nedaleistu egipeto valdzia. Buvau pries menesi Sinajaus rajone, ten kas kilometra blokpostas su automatais ir sarvuociais visus tikrina, civiliu pasaliniu isvis nesimato, tik turistiniai autobusai ir aptarnaujantis personalas…

Nu buvo pazystami hughadoj viskas ok buvo. triukst, matai publika pasikeite, kas tiko anksciua, nebetinka dabar Cha cha

ble, zjb atostogos, tarp sarvuociu ir kareiviu su atomatais…

nu tai loxas kaip tu ir tegali viesbuty drybsot ir pagurkly augint JuokiasiEgipte yra ir seip ka veikt ir po dykumas pasidraskyt su keturraciais ir po koralinius rifus panardyt ir tt.

moto Geraiegiptas labai daug istorijos turinti salis. Bet kokioj salyje man pats idomiausias dalykas pamatyti miesta, kuom kvepuoja zmones, tuos pacius apsauginius su automatas Šypsena man tas AI tai nx nieko vertas, esti daug needu, gerti isvis beveik negeriu… ten niuxam atsijungti savaitei laiko gal ir gerai tas AI.