Kelione egiptas

Varyk i Sharm’a ten viesbuciu kai prisikta, tikrai rasi lenkuose pasiulymu paskutines minutes. Vietoj kas 10-tas ne rusas ir visi girti Juokiasi

siaip tas buros linkas kur dave siek tiek pigiau… 1600zl yra 400euru. lietuvoj 580eu panasi kelione. Nu bent jau simta euru tikrai susitaupo. TIk aisku toli vaziuot su savo lavonais zinai, gali uzlinkt pakeliui, nuplauks apvali sumele Cha cha

Moto o jie sveikinasi sakydami TAGYYYYLLL Juokiasi

Uztaupiau ant namo katik Juokiasi ant dachios nebeliko Užsispyręs

nafig man tas siltnamiuks, nemoku as darzoviu augint, parduotuvej greiciau uzauga Juokiasi

olandu ar ispanu ar dar kur, vistiek vienodi chemikalai Cha cha

Kokie dar chemikalai pvc naturlich Cha cha

px man, dabar labiau galva skauda kaip angliska statybos broka istaisyt Kanda Pavargęs

60-70’ais metais anglai dar nezinojo kas tai yra silumos izoliacija…

Durys virtuvej vienos Juokiasi vat langai tai is tesco maiseliu perdirbtu, 5 metu senumo, o visus jau keist reikia, viskas isklere…

Juokiasi bura siauc Cha cha

o kas myzneys patapo? Juokiasi

Dar blt kai pardavinejo, tai seimininkai paliko suns buda su viduje nugaususiu suniu pries 12 metu Gerai Juokiasi

jojo neturiu as kur banknotu det, tik deginti juos sildymui Juokiasi

kas ryt i laidotuves vaziuoja ? scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10346104_10206 180978994228_1505134850486998340_n.jpg?oh=b8d278c66fd4b11b8596c825eda4 febf&oe=55BC65E8

burtiniks, u tau su gumoru sudetinga

VIN’as armonika galima veztis ???

Garderobas , pagal protokola tik balalaika

Garderobas, nereikia…vietoje dalins…

balandzio gale jau galima apie turkus pagalvoti,nors egiptas ir man idomu butu isbandyt Nekaltas