Keliaujam po Italiją


Keliaujam po Italiją

Biški ne per didelis screenshotas? Įdomu kaip tiem kas su 4k monikais Cha cha Aš asmeniškai naudojo irfanview sumažinimui, užtrunka 5 sekundes. Aišku banga turbūt niekada nepadidins foto limito. Aš laukiu nesulaukiu eastern europe DLC, norisi po lietuvą pavažinėt. Įdomu kokie bus achievementai šitam DLC, nes paprastai būna susiję su tom šalim, kurios yra DLC. Aš tuo tarpu sumaniau ką nors naujo išbandyt ir fernbus simulator nusipirkau. Iš esmės tas pats, kas ETS2 tik prastenis Cha cha Bet įdomu visai irgi.

Jo, aš turbūt tik su nauju DLC nupusiu dulkes nuo ETS2 Cha cha Nes kaip ir privaloma bus Šypsena Italiją atsimenu dar be atnaujinimų. Ilgai teko iki jos važiuot pirmą kartą ir serpantinai užkniso Cha cha

Kūrėjai berods čekai ar pan. tai kad sugebės gana tiksliai atkurt viską. Būtų amerikonai, tai jaučiu baltijos šalys būtų kaip kokiais 1985 atkurtos Cha cha

Aš irgi laukiu Baltijos, gal jau greitai…? Įdomu per visą tikrąją Europą jau pravažiuot. Šypsena P.S. Screenų neleido didesnių įkelt…