kelias Prienai - Kaunas4


kelias Prienai - Kaunas4

a lavoneliu buva? Šypsena

A tau nuo to geriau? Kiek teko girdeti, lygtais visi gyvi…

Nebereikalo ten greitis ribojamas

is silkutes priekio tai ne kas like

kurioj cia vietoj?

kas kaltas su kokia auto?

ne velnio ten greitis neribojamas… Cia vieta kur nuo kauno vaziuojant link prienu pravaziavus miskeli toki (kur yra baras “kubilas” Mirkt ir po ilgos tiesiosios prasideda viena tokia svelni is paziuros ikalne… Kaltas greiciausiai Audi 100 vairuotojas, tiksliau - klausti reiktu KP

Maciau kai vyko sita avarija savo akimis. Kalta Audi 100 islindo i priesinga eisma.

ir ten jauciu greitis be samones buvo?

Nebuvo ten labai didelio greicio,tuo metu ten kamstis buvo. Mes kamstyje stovejom,ir maciau per veidrodeli viska,atleke prieky mazda 323(boba uz vairo)pamate kamsty ir kale per stabdzius kiek eina,o is paskos jos ta Audine,audine stabde,mate kad nespes,ir issoko i priesinga eisma,ir susidure kampais su ta kita masina,kur griovyje guli.

o is kur ten kamstis?? del greicio tai man irgi atrodo, kad ten neribojama…

ten greitis neribojamas 90 km/h, o rimtai kokia ten proga kamstis buvo? Bla, reikejo traukt tai bobai i sikta su ta audine jauciu, butu tikrai geriau buve…

Priekyje pries kalniuka vaziavo traktorius ant 20km/h,ir niekas negalejo jo apsilenkti,tai ir susidare kamstis.

hmmz… ir ash ce buvau alu… tfu… pro shaly vaziavau Cha cha beje nieks nesake kad dar sone buvo dar viena audi 100 tik naujesne uzh shita kur pateko avarijon [naujesnis modelis] Šypsena bet tai kamshtis koks buvo tai ohoho…

ir ash uzhsiroviau ant to kamschio, vazhiavau y kauna ir jau acistojau ties ta riba kur nuo prienu puses yr zhenklas 70… Nekaltasavarija taj zhiauri, kazhin kaip tos kur griovyje gulejo tojotos (berodz) vairuotojuj bajges NekaltasP.S. nereik vazhinet ishsizhiojus… sunkiai suvokiama kaip galejo ta boba su 323 nepastebet kamschio jej toj vietoj matomumas yra tikrai neblogas Nekaltas

Ko tu nori, bobule gal lupas dazesi Šypsena)

Tai bobulei metu kokia 60 tikrai yra.

Nu siaip tai bobas reik naikint uz vairo!!! Bet siuo atveju ka maste audi pilotas jai boba spejo sustabdyt, o pilotas ne…

kalciausias tai traktorius Nekaltaso beje toj vietoj pas mane greitis buna apie 140km/h Nekaltasgal reiks pristabdyt Nekaltas