Keli Q. apie WinXP

Keli Q. apie WinXP

tai va, susirinko man keli smulkūs klausimukai, tai pteiksiu visus vienoj temoj:

  1. Mano HDD skaldytas: C: yra WInXP, o D: Win98 SE (nesišaipykit, aš jos kaip ir nenaudoju, tik noėrjau pasipraktikuot, kai 2 OS į 1 HDD sukišt)…taip išėjo, kad iš pradžių įsimečiau XP, o po to 98se…ir dabar kai kraunasi PC, tai po 30s laukimo man paleidžia 98se (jei nepasirenki kito var.)…Kiap padaryti, kad pagal nutylėjimą būtų įkraunamai WinXP? Spėju yra kox failiukas, kuriame reikia vietoj D:\windows įrašyt C:\windows (ar kažką panašaus)…

  2. Q. susijęs su 1-uoju: kompas laukia kito pasirinkimo 30s, o kaip pakeist tą laukimo trukmę?

  3. Taskbar’e, suintaliavus kabelinį modemą (Motorola SurfBoard SB5100 USB Cable Modem), atsirado ikonėlė "Safely remove hardware" Kaip ją panaikint?

  4. Taip pat Taskbar’e kartais atsiranda tox šu.delis, vis primenantis apie win atnaujinimą…Kaip jį panaikint?

  5. Naudojuos f-ja, kuri man įrašius username’ą (dar juos iš sąrašo leidžia pasirinkt), pati įrašo password’ą (čia apie internetines formas eina kalba)…bet aš kelis kartus blogai tą username’ą įrašiau ir pan, todėl dabar ten daba tokių kaip ir šiukšlių prisirinko…kaip redaguoti tą password’ų ir username’ų sąrašą?…dažniausiai šios f-jos prisireikia everyday.com, kur esu kelis kartus užsiregistravęs Laimingas

lygtajs viskas…jei ką, papildysiu sąrašiuką Cha cha
laukiu atsakymu Cha cha

Na pirmi du klausimai tai eini My Computer - properties - Advanced - Startup and recovery - Settings berods taip, oten jau nusistataiCha cha

AČIŪ

Kava

[quote]3) Taskbar’e, suintaliavus kabelinį modemą (Motorola SurfBoard SB5100 USB Cable Modem), atsirado ikonėlė "Safely remove hardware" Kaip ją panaikint?
[/quote]
Šiaip tai ja naudojantis patogiau atjunginėti, nereikia toli eiti. Susirandi Device managerį (pvz dešiniuoju klik ant MyComputer ir properties) ir ten pasižymi, kad plug and play nerodytų ikonėlės system tray’juje. Bet šiaip XP-iuose pati išnyks nevartojama ikona.

[quote]4) Taip pat Taskbar’e kartais atsiranda tox šu.delis, vis primenantis apie win atnaujinimą…Kaip jį panaikint?
[/quote]
control panel Windows update išjungi.

[quote]5) Naudojuos f-ja, kuri man įrašius username’ą (dar juos iš sąrašo leidžia pasirinkt), pati įrašo password’ą (čia apie internetines formas eina kalba)…bet aš kelis kartus blogai tą username’ą įrašiau ir pan, todėl dabar ten daba tokių kaip ir šiukšlių prisirinko…kaip redaguoti tą password’ų ir username’ų sąrašą?..dažniausiai šios f-jos prisireikia everyday.com, kur esu kelis kartus užsiregistravęs
[/quote]
Internet explorer properties-> lapelis content-> pasirinkimas auto complete. ten turėtų būti password’ai atskirai, kiti laukeliai atskirai.
Jei parašysi, kad XP pas tave lietuviški, užjuoks čia.

prie ko čia lietuviški XP?
ne, pas mani normalūs…
o vat šulioj yra ir LT Nežinau

O pas mane LT WInXP…
A my ryby i nam px
Nieks cia nesijuokia is tokiu dalyku, mano silke, kaip noriu taip dazau Liežuvis
O i tavo klausimukus atsake. Boot.ini faila pataisysi su WinXP utele skirta jo redagavimui, taip kaip sake.
Visa kita nesunkiai ivykdoma is cia pateiktu patarimu.

o kas pagal tave yra normalus?