Keli klausimai prie perkant ram

Keli klausimai prie perkant ram

Tai va nusiziurejau viena rma moduli ir prie jjo parasyta ecc cl 3 , o prie kitu buvo prasyta non ecc ka tia reiskia ? ir dar ar tiamingas 3-3-3 geras ?

ECC - Error Correcting Code. yprastam namu kompui to manau nereikia, cia labiau serveriams… o taimingai tavo nuziureto ram ne stebuklas …sakyciau net labai Blogairinkis non ecc ir CL2, na blogiausiu atveju 2,5

O aš nė nerekomenduočiau, nes tas error čekinimas sugraužia brangų laiką ir taip sulėtina atminties veikimą. Plius, ne visos motininės palaiko ECC. Todėl teisingas pirkinys - NON ECC su kuo mažesniu cl Mirkt

pas mane dabar timingas 2.5-3-3-7 jei neklystu ir normal tia man tie 3-3-3 gerai butu

3-3-3 taimingas jau nekoks, nors jei kompas reikalingas daugiau kaip darbo priemone (ofisinio), o ne laisvalaikio praleidimo tada ir toks tiks Mirkt

Pvz, pas mane geros ramo firmos taimingas 3-3-3-8, tai skirtumas nuo zemu taimingu 3Dmark’e tik keli simtai. Isties reiksme didesne turi ramo taimingai AMD sistemai.

o jei pas mane celeron tai tas tiamingas labai kazka reiskia ?

o ar imanoma nusipirkti 512 ram su cl 2 arba 2.5 uz mazdaug 250 lt ?

150lt PQI 512mb pc3200 siaip taimingai 3.0-4-4-8 bet dirba be problemu 2.5-3-3-8 manau uz tokia kaina pats tas

CL2 visiškai jam nereikalingas.

Siaip taimingai dadeda nemazai greicio ypac jei rastum koki 2-2-2-5 (aisku tas greitis daugiau kainuoja) Šypsena

o kaip sitie ram PQI DDR DIMM 512MB DDR400 CL2.5 32*8 cia parduotuveje on pc 263 lt

Galiu pasiulyt kai ka geresnio, pvz: corsair.com/corsair/products/specs/twinx1024-3200ll.pdf