keitimas suktukui


keitimas suktukui

Ar imanoma idet didesnes talpos baterijas i akumuliatorini suktuka? Suktukas pas man 12V 1300mAh Li-ion. Pas man dabar jau blogos baterijos, tad ruosiuosi atsisiut ir isidet naujas (sulituotu jas meistras). Tik esme ta, kad senosios yra ICR18650 1300mAh 3,7V Li-ion (3vnt sulituotos i kruva), o keisciau i tris tokias: ICR18650 2200mAh 3,7V Li-ion (kaip nuotraukoj). Cia kiek suprantu, tai padidetu bateriju talpa ir ilgiau laikytu pakrautas suktukas? Voltai lieka tie patys. Matmenys bateriju tokie patys. Tai va, ar taip imanoma padaryt ir ar veiks paskui? Darau del to, kad paprasciausiai 1300mAh kaip kad buvo originaliai nera tokiu pirkti.

tai aisku imanoma, bet klausimas ar ABsimoka… Nekaltas siaip licio baterijas lituot (jei ner specialiu litavimui skirtu skardeliu prisabacytu) tai tokia kaip ir loterija gaunasi, ar nesprogs i snuki gausiai Cha cha p.s. senosios gal nesulituotos, o suvirintos kruvon? Šypsena

Senosios tai sulituotos tarpusavyje su tokiom kaip skardelem. Apie sitas ir turejai omeny? Reiktu tipo prie tu paciu skardeliu prilituot? Siaip duociau zmogui, kuris lituoja, tai turetu zinot gal Cha cha As tai zalias tame reikale Nekaltas

nu… skardeles privirintos prie poliu, o prie ju jau gali lituot Taip nors siaip jububej yra vaizdu kai tiesiogiai lituoja (be skardeliu) nu ir nenuplesia snukio Cha cha

Nu ant situ kur nuotraukoj, tai nera skardeliu prilituotu. Teks senasias lituot prie nauju bateriju…

Tik viena pasakysiu - jei tavo meistras lituos, o ne virins specialiu kontaktinio suvirinimo aparatu (nežinau ar suvoki skirtumą) tai gali jas iš anksto išmesti. Nepriklausomai nuo to ką kažkokie kebabai matė youtube.

^ jei prilitavo ir tuo metu nesprogo, tai visiskai nereiskia, kad sekmingai jas ir naudojo Cha cha cia tik paminejau, kad buna ir “kantresniu” celiu, kurios iskencia litavima nesprogusios Cha cha apie naudojima perkaitintu celiu niekur nerasiau Kvankt?

Tai išvis nereikėjo rašyt! Žinai gi kiek daug čia durnių kurie youtubės multikų prisižiūrėję tampa kietais profesionalais.

Tai tipo reikia virint specialiu kontaktinio suvirinimo aparatu, kad nepazeist bateriju? Kaip jis atrodo?

Taip reikia specialaus suvirino įrengnio, reikia ir nikelio skardelių (arba jas nulupti nuo senų akumuliatorių)youtube.com/watch?v=GGTGIlT6JvMYra Lietuvoje įmonių kurios ir akumuliatorius parduoda ir suvirina taip kaip reikia ir ne karvę tai kainuoja. pvz. Tomita arba Balt battery

Stoves kokia mikroschema ir keisk nekeites. Jei viskas butu taip paprasta kaip atrodo JuokiasiNet tuo uzsiemanciose imonese neapsiema keisti Li-ion. Pakrovejas ten protingas, istatysi krauti ir rodys kad pakrautos.Isuksi 3 varztus ir nusilps.

To Volume13 ai, tegu dulkinasi durneliai, kai išleis krūvas pinigų ir nieko nesigaus supras. Kitaip jiems proto neįkrėsi.

Jau ismeciau ta suktuka, vistiek buvo bisky per silpnas 12V. Nusipirkau 18v RYOBI 18+ serijos, kur akumai tinkai visiem irenginiam sios serijos. Plius prie suktuko gavau multifunkcini irengini nauja, ant kurio uzsideda tokia lopetele, kuria reiks nusipirkt ir galima det visokias skurkes ar pjovimo dalykelius ir panasiai… Gerai kad atkalbejot naujint tuos senus akumus Cha chaDekui! Taip Gerai

RYOBI… Valio Žliumbia o kodel ne MEEC? Nekaltas Juokiasi

Turejau pries tai meec. Skiriasi kaip diena ir naktis. Pvz nelabai matau skirtumo darbe tarp ryobi ir makitos tu paciu daviniu…

Tai kad ta Makita irgi nėr kažkas gero… Jei darbui tai pirmoj vietoj Hilti, o antroj DeWALT Gerai

tai as suprantu, kad makita ne virsune, bet man to pilnai pakanka mano poreikiams. nesuku as ten isties, kad reiktu profesionalo…

yra dabar naujos samsung 2.5Ah srovinės celės, suktukams pats tas.

O, tai samsung jauciu ir kaina bus auksta… Kol kas patenkintas ryobi, dar dasipirkau akumuliatorini kliju pistoleta naudota uz 10 euru (be akumo). Veikia puikiai, tinka tie patys mano akumai pirkti su suktuku ir multifunkciniu irenginiu.