keitiklis 230-110V


keitiklis 230-110V

Sveiki. Gal gali kas papasakot, kaip veikia tie velniai? Rašo net 1600W Apakęs pačiam reikia audio stiprintuvui namie 110 padaryt… Nekaltas

Musiau čia pasyvinei apkrovai, lygintuvui ar pan.

visaip jie veikia. jeigu lengvas, tai tikriausiai, tiristorinis - kaip kolega rašo, tinka tik aktyvinei apkrovai. jeigu sunkus, tai su trafu. O trafas gali būti įtampos transformatorius, autotransformatorius ir gali būti (mažai tikėtina) srovės trafas. jei srovės trafas, tai tokiame mažame gabarite drąsiai gali būti 1,6kW

įtariu bus paprasčiausias 50% duty-cycle PWM su filtru. O kad tiristorinius tokius stumdyt tai jau visiškai reikia sąžinės neturėt.

tai įtariu bus tiristorinis… Nekaltasvat pvz: evita.lt/det-15553-product.htmltai naudos iš jų kaip supratau… Blogai

rcl.lt/index.php?lang=lt&id=2&acc=search&term=inverteris&se arch_x=0&search_y=0

(Y) išsiardyti, rasti valdymo grandinėlę ir pasidaryti galios reguliatorių lituokliui, elektrinei plytelei, kaitrinėms lempoms …

Apšalau. kaip galima tokius daiktus pardavinėt?..

Citata “.Jis skirtas kaitinimo prietaisams ir prietaisams su kolektoriniais varikliais (fenams,lygintuvams , skustuvams…).”

va_toks | 09-22 18:21 A

Vis rečiau čia užeinu, bet čia vis dar linksma. Vienas apie srovės transformatorius nu visiškas, visiškas pievas peza, o bet labiausiai tai nustebino Circuit, kad pirmą kartą tokį keitiklį mato. Kai jie tokie jau prieš 20m buvo. Gerai, linksminkitės, Iki Autoriau prie audio aparatūros net nemėgink jo jungti jei tos aparatūros tau dar reikės.

Mielas elektronike. Tokius daiktus lituokliui aš konstravau jau labai seniai. Ir veikimo principą suprantu ir galėčiau iš oro schemą nupaišyt. Tačiau, pirminiam klausime, nuotraukoje pateikto daikto korpuse galėtų laisvai sutilpti tokios galios rimtas, ne kažkoks tiristorinis keitiklis. O kad TAU tai atrodo keista ar neįmanoma ir pritari tik vienai realybei, kad tai gali būti tik tiristorius, reiškia tik kad stovi vietoje ir esi žiauriai atsilikęs. Tai tiek.

Circuit, man nei keista nei atsilikęs, aš viso labo tik nusitebėjau, kad TU taip stebiesi, kad nesi matęs prekyboje tokių daiktų anksčiau. Bet tavo pasipūtimas neleidžia suprast ir reaguot adekvačiai, matyt todėl, kad esi per toli pažengęs. Gerai, tiek to, LINKSMINKITĖS ! P.S. Ir be to čia tau ne nuolatinė srovė, kad su paprastu 50% duty-cycle PWM išsiverstum.

elektronike, daiktų yra visokiausių ir kiekvieno nei aš nei tu nesam čiupinėję. Vien iš čia pateiktų linkų matom kad tų pačių charakteristikų daikto matmenys skiriasi bemaž du kartus. Ir dar taip demonstratyviai radiatorius iškištas. O apie PWM… na papasakok kaip rimti dėdės daro. Ir kodėl, tavo manymu, netinka koks 50kHz 50% PWM su LC filtru.

Jei kabėtume apie čainikus tai taip - tinka. Bet čainikams pakanka ir simistorinio reguliatoriaus. Nematau kažkokių ypatingų privalumų tą patį padarius su PWM. Beje, tas simistorinis reguliatorius irgi iš esmės yra PWM reguliatorius. Naudot tokį hi-tech (PWM) sprendimą būtų logiška nebent tik PWM pagalba suformuojant sinusoidę, bet tokio daikto niekas nepirktų ir už savikainą, nekalbant apie kainą. (turint omenyje apyvartą, kiek yra nuperkama)

ar pastebi kolega, kaip nusišneki, ir jau tavo taškymasis nuodingomis seilėmis irgi nusibodo Blogai

dar tokio briedo neteko skaityti. ar tu kitus durniais laikai, ar pats puolei žemiau plintuso?

O pinkis, labas ! Sorry, bet su debilais neturiu noro nei ginčytis nei diskutuot. Diskutuot dar galima nors ir su pasipūtusiu, bet išmanančiu Circuit. O čia vis dar linksma, ypač kai ateina Pink Panthera.

Šiaip jau, esamą 220V sinusoidę kapojant 50kHz su 50% PWM ir leidžiant per teisingai paskaičiuotą LC filtrą gausim identiškos formos sinusoidę, tik dvigubai žemesnę.

mintis aiški, tik ar nesigaus teisingai apskaičiavus to filtro gabaritai baisoki? “teisingai apskaičiavus” tai suprantu, kad leidžiant nemažas nuokrypas, kurios neturėtų rimtai įtakoti veikimo …

Prie 50kHz filtras gaunasi jau gana mažas. Jei nepakankamai, galima dar kelti dažnį… O 50kHz ir taip jau yra 1000 kartų daugiau nei tinklo 50Hz, tai sinusoidė bus pakankamai graži.