Kazkada ir mano buvo...:)


Kazkada ir mano buvo…:slight_smile:

…paskutinis skambutis Šypsena Kazkaip ramiai mes be siautimu gatvese, nebent susimirksedavom su mokiniais is kitu mokyklu. O siais metais tai Baisus Nuo 9ryto netilo signalai, nors gyvenu ir atokiau nuo visokiu suliu, bet vistiek pazadino signalai Cha cha

ko kibirus nukirpai?

Mjo… Kai baigiau sule, tik vienas klasiokas Jawa turejo. Apie masinas visi svajojo.

Liux Toyota Taip

Negirdejau nieko siais metais Kvankt? Šypsena

jo, cia idomiai Taip kazi, nuo kada cia tokia tradicija patapo ant LT apie atvaziavima su auto ir pan i pask. skambuti? Nekaltas

koki ten vaiduokliai?

Nu, buvo ziagai, maskaradai, zapai… Girtas bet uztat, as per isleistuves turejau moca iz! Valio ir tais laikais, tai buvo jega! Cha cha

tai kokie tie laikai, helix? Nekaltas kiek pamenu, kazkaip mano metu +/- esi, o tada, kai baiginejom ~93 sule, tikrai nebuvo indomu izai ar jawos Ne Cha cha cia nebent indomu buva 4-5m vyresniems…

nezinau kaip kitur, bet bent jau as kai baigiau 12, tai masinom vaziavom dar pries visa ta oficialia dali, is ryto. tada masinos statomos, oficiali dalis, po domam, vakare jau be masinu susirinkom ir gerem.

Linoliaumas, jo! gerai pasakiai! Gerai gime tam, kad per paskutini skambuti, tragiskai isiamzint i medi… Baisus

Kosmoz> nes nuotrauka uzime 1.6mb, tai, kad neafisuot draugu veidu pasirinkau nukirpt kibirus, vairuotojo pusej as stoviu o kitoj draugas, mano foto yra nariu galerijoj jei nori paziurek Cha cha Gmc> kad labai liux nepasakyciau, mieste pakanka, o siaip tai kibiriukas Šypsena Del vazinejimu su masinom per paskutini skambuti apsikarscius kaip klounams tai gryna pakazucha, suprasciau tvarkinga kolona su gerom masinom, o kai siaip vaziuoja ir sumaisti kelia tai Blogai

as atsimenu i baliu su masina vaziavau, negeriau Ne Kazkaip paskutinis skambutis tai ka as zinau, o vat isleistuves tai jau jo Taip

Ubags, tigi karaliavo 92 metais tarybine technika. labai retas dar tada turejo, kokia askona, ar sierra. o del iz’u, javu, tai irgi, dar nebuvo an tiek neverteje, kad pacukai pirktu masiskai, ir svajotu apie kazka krutesnio.

reikėjo p!sti į bliuską linoliaumas Gerai

92tru gale jau lakiojau su savo kapeika be teisiu Cha cha mentu drOugs buvau Cha cha pirma jawa 6v ‘karaliu’ bene 15 jau ardziau Cha cha nu bet i sules paskutini skambala kazkaip nieks nevaziavo su auto lyg ir Ne

Tais laikais, dar nebuvo materialines vertybes taip aukstai, kaip yra dabar Blogai

mane lupo su medicinine slangute (tokia ruda) Cha cha Norejo zmogum padaryt… padare Apakęs Vau! Baisus Apsvaigęs Cha cha

Nu, tai tu tada ne ubags buvai, jei jau su kapeika lakstei. Cha cha musu kraste, jawu mazai buvo. bet karaliavo iz’ai, voschodai, dneprai. Cha cha panasiai ir as, tik as jau 12 m budamas, istraukiau is patvorio, tevo tureta viatka elektron, susitaisiau ir vazinejau. Cha cha Visi apylinkes keliai su ta technika apvaziuoti. o del draugystes su milicija, tai dedes draugas buvo apylinkes igaliotinis, tai kazkaip pofig buvo teises. Drovus