Kava ir arbata be cukraus...kodel daugeli tai vos ne sokiruoja?

Kiekvienas pagal svo skoniTaipMirktNiam niam Man dzin, kas kiek cukraus, druskos pipiru ar dar velniai zino ko beria i savo gerala, svarbu kiek as geriuMirkt Manes jau niekas nebesokiruoja…Nekaltas

Pati skaniausia, bei aromatingiausia kava & arbata yra BE CUKRAUSTaip Mane ji tiesiog varo is proto, galeciau gerti ir gerti… Va ir dabar geriu Jakobs kava (zinoma be cukraus) Niam niam
P.S. beje daznai mane draugai ar tevai bando apgaut ir man nematant ideda cukraus. Taciau visada atskiriu, nors ir tik truputelis ideta. Ir zinoma atsisakau gert ta "cukruota", nes visas tikrasis gerimo skonis nueina suniui ant uodegos.
P.S.1. Tikrai neturiu nieko, pries gerencius kava ar arbata su cukrum. Tik va pas mane ateje draugai jau zino kad cukru pasimt turi patys ir tai daro be jokiu kalbu ar ceremoniju. NA as jiems nepasiulau jo ne del to kad esu nemandagi, bet paprasciausiai visada pamirstu Flirtas

Nu ka. Skanios arbatytes bei kavytes Labas

labai daug tokiu zmogeliuku, kurie geria kavute ir arbatele be cukraus, ir kas cia tokio? zinau, kad dauguma situo stebisi, bet juk visokiu zmoniu yra, visokiu ir reikia Taip

dabar po tiek metu BEcukres arbatos niekas manes nepriverstu gerti ja su cukrum Liežuvis. kavos isgeriu gal 2 kartus per metus, ir deja negaliu nedeti i ja cukraus (man ji isvis slyksti), bet tiem kurie sugeba kava be cukrus gerti tai Gerai.
tarp kitko tarp bentjau mano bendraamziu kaip tik labiau paplites arbatos gerimas BE cukraus. populiareja sveika gyvensena - dziugu! Šypsena. bet vat su vyresniais dedem ir tetom tai problematiska - priprate jie prie dideliausio kiekio cukraus visur ir ziuri i tave kaip i ateivi, jei paprasai cukraus nedeti. atseit: "aha, jaunimas, kiba dietos laikaisi".
nors musu seimoje pirmiausia propaguoti arbatos gerima be cukraus pradejo mama Gerai. taip kad pilna tu nuomoniu, reikia but tolerantiskiem Taip

Arbatos is viso negeriu, tik salta kava. O del cukraus tai kaip kada, jei yra tai su cukrum, jei ne (dazniausiai taip ir buna) tai be.

Na manes tai nesokiruoja nes as pati geriu viska nesaldinta kava arbata kakava ir t.t.Liežuvis

As irgi geriu kava be cukraus. Tiesiog, man kava su cukrum jau nebe kava. As turiu jausti grynos kavos skoni.Cha cha
O i arbata kartais isidedu sauksteli cukraus.Mirkt NOrs sako reikia daryti atvirksciai - i kava deti, o i arbata ne.Laimingas

as irgi nededu Ne tada nors normalus skonis buna Taip

As visa gyvenima dejau 1 su puse saukstelio o dabar dedu tik viena Liežuvis o pvz. pazystu zmoniu kurie deda i arba 5 saukstelius o i kava 7 Liežuvis Apakęs