Kava ir arbata be cukraus...kodel daugeli tai vos ne sokiruoja?

Tau gerai tai kam cia dar jaudintis kam kas trukdo?! As irgi geriu arbata be cukraus o kavos is vis nemegstu Liežuvis Jei kam tai masio gali tieisog uzsimerkti ir neizureti - na ir problema atradai… kaip mazas vaikas Cha cha

As tai irgi geriu kava ir arbata be cukraus jau nuo neatmenamu laiku, ir niekas dar manim nebuvo del to pasibaisejes Laimingas

As tai deduosi cukraus ir i kava ir i arbata.Tai kiekvieno skonis Nekaltas

Niekada nededu cukraus i kava ir arbata.
Zalia arbata + cukrus - Veee

as ir pati daznai geriu be cukraus, nzn. kodel tai kitus sokiruoja…

As ir pati nededu cukraus. Ir nieko tai nesokiruoja. Beje, nemazai draugu savo pusen patraukiau…dabar visi be cukraus geriamLiežuvis

Ash irgi balinta kava geriu be cukraus. Man taip skaniau, o su cukrum Veee. O va mano Vyras tokios kavos gert negali, amzinai burbuliuoja, kad ash vel koki tai s… pasitaisiau. Kiekvieno savas skonis.

Na arbata be cukraus, ypach vaisine, zholeliu ivairiu, tai Gerai
Bet kava Veee, man nepatinka, reikia bent truputelio…o be to cukrus padeda neutralizuoti neigiama kofeino poveiki organizmuj…
Bet kiekvienas geria kaip jam patinka… taigi Kava
Mirkt

kavos negeriu visai, bet arbatos visiskai be nieko tikrai negaliu gerti, jei cukraus neturiu tai medaus dedu Šypsena

Kava tai su cukrumi,o arbata aishku be , ypach zhalia… O del temos klausimo ,tai pasakysiu ,kad supratimas ateina su metais … Cha cha

manes nesokiruoja -juk kaip kam skanu taip tas valgoNekaltas

manes neshokiruoja Ne nes ash ir pati nededu cukraus Ne nereikia Liežuvis

nezinau kodel kazka gali sokiruoti tokie dalykai…Nekaltas manau yra ir labiau sokiruojanciu, tas zodis"sokiruoti" is vis manau netinka…
seijp jau cukrus yra tik priedas prie kavos arba arbatos(taip pagal protokola), todel ir kavinese , ir priemimuose ivairiausiuose ir etc. visuomet yra teiraujamasi, ar cukraus nores zmogus, ar neaNekaltas as asmenishkai geriu kaip man uzplaukia, galiu gert istisa menesi arbata be cukraus, o paskiau kad ir du saukstelius isidetŠypsena cia skonio reiklas manyciau…jeigu cukraus nevartojimas prie arbatos ar kavos SHOKIRUOJA, tai ka kalbeti apie vegetarus?Laimingas Cha cha

As irgi geriu be Ne cukraus arbata Niam niam.Kazkaip Nekaltas nepastebejau kad kas nors stebetusi Apakęs.

Kavos negeriu, o arbata be cukraus geriu nuo kokiu 13 metu… Yra daug tokiu, kurie stebisi tuo… Mirkt

as irgi arbata geriu be cukraus, i kava truputi dedu, bet mano pazystamu tai nesokiruoja… dabar juos sokiruoja, kai paskau, kad geriu juoda arbata su puenuCha cha

mane irgi daug labiau stebina ne cukraus nevartojimas, bet druskosNekaltas

aš irgi be cukraus geriuŠypsena bet mano pažįstami nesistebi…NeŠypsena

as tai gal jau metus geriu arbata be cukraus Taipman taip skaniau,o stebisi tai ne visi Nekaltaskai kuriem aisq reikia kartot ir pora kartu,kad nedetu cukraus,bet jau tokie jie yra skleroze sergantys Šypsenaisvada per daug cukraus naudojo Juokiasi

Pati geriu be cukraus,tiek kava,tiek arbata,bet nieko tai nesokiruoja…O beje anxciau visada gerdavau su 2-3 sauksteliais,tiesiog kazkada baigesi cukrus ir teko isgerti be jo.Patiko ir dabar su cukrum nebeskanu Laimingas