Kauno stileivos "bachuriukai su isplautais treningiukais"?

juk tam ir rasom kad savo nuomone isreiksti Šypsena

geriau tegul buna su normaliais treningais,nei su koza,dzyzuotom kelnem ir baltais treningais.

Dimka_N>>>> bet geriausia bootu kad is vis be treningu Liežuvis~ Šypsena Drovus

kaip tu niekino forsus…taigi cia paneliu SVAJONE jie… Cha cha Juokiasijiems gal taip atrodo… isties fainiai kai su treningais pasirodo, tai pasvengt yra is ko… Cha chair siaip prisiziuri visokiu spalvu juosteliu…miela akiai net Veee Pavargęs Ignoruoju Taip Nekaltas Cha cha

visokių yra, visokių reikia…(kam nors vistiek reikia reiškia) Pavargęs

ypatingai rafinuotas stilius => treninginės kelnės + koža Kietas Cha cha

eik tu sikt ble, pati i save pasiziurek, eilinis turgaus stilius Blogai kokia pati esi, tokie ir tau pasitaiko Kanda ir istrink nuo temos ta Kauna nenervavus ir miesto nesmeizus Kanda

Stebuklai kaip cia ne pnvz uzkabino Nekaltas

manau ten mados irgi nepasikeite Cha cha

aha, atrodo tikrai “kietai” ir “mafioziskai” Juokiasi Gerai

na cia tik tie mano kurie cia desimt metu nebuve Nekaltas

jau geriau negu girti kaimieciai su sakem Laimingas

pries metus buvau… o anksciau uzsukdavau bent karta i pusmeti ir visada ten “putiovu baxuriuku” kultura buvo aukstumoj ir niekad neuzleisdavo poziciju Kietas Cha cha… idomiausia kai giminaiciai pabuve UK grizdavo lygiai tokie patys buduliai, nors atrodo pagyvenus Londone ir pamacius ivairove kazkiek turetu pasikeist zmogus, bet matyt klimatas PNV specifinis Cha cha

Kiek galima visa miesta vertinti pagal keleta procentu? Nekaltas Visur tu treninguotu yra ir Kns, ir Pnv, ir Vln ir nereikia cia ereziju Kanda

apie mane kalbi - kad daugiau negirdeciau - grisi namo gausi Piktasapie kokius treningus laisves alejoj??? a? nemaciau simta metu Cha cha

labai juokinga Taip

Butent Taipo labiausiai rekauja tie kurie yra gave i snuki nuo tu treninguotu arba pankeliai malalietkos Nekaltas

megstu trenngiukus Veee skustas galvas dievinu Baisu

Juokiasi…arba tie, kurie kada nors buvo isvaziave kur nors i kitas salis pasizmonet Mirkt… ar zinai kur dar be LT marozu (treningai, skusta galva, balti kedasai, “agresyvi” paxodke) kultura klesti?..Lenkijoj, ir busioj CCCP…vakaruose tokiu ciudiku retai pamatysi, nebent kokie lietuviai emigrave Cha cha… beje, nesu girdejes kad pankeliai malalietkos kada uzpultu zmogu, pavogtu mobilke, pristyrintu ka nors…todel man jie labiau priimtini nei marozai Pavargęs Blogai

deja as esu girdejas ypac vilniui Nekaltasdiskusijai nera prasmes nes jau eN tokiu temu buvo Nekaltas