Kauno stileivos "bachuriukai su isplautais treningiukais"?

Kauno stileivos "bachuriukai su isplautais treningiukais"?

Ka manot apie bachurelius,kurie nesiskiria su treningais? Šypsenaturi iseiginius,naminius ir t.t. Aisq boona ir graziu tu treningu as nieko pries…bet ar normalu kaj laisvej zygiuoja forsiuku gaujele su isskleistais remais? Šypsena))

bla bla bla Pavargęs

galetum caps locka nuo temos pavadinimo nuimt Nekaltas Nekaltas labiau temos pavadinimas i alis krenta nei treningai Nekaltas Nekaltas

ne bla bla bla o tej realybe Liežuvis Liežuvis

nuemiau ta Caps lock patenkintas? Liežuvis

gyvenu siauliuose, tai viska pasako

Nekaltas Nekaltas gal tu neishsimiegojus ??? kuo cia ast turiu but patenkintas???

man gražiau džinsiniai lediniai berniukai Taip

Gerai Cha cha Panasiai kaip Kaune, tik papiktinc varianc, t’sakant Cha chaTemos autorei: O tamsta bande akeles atmerk, kai po mieta vaiksciojo? Nes keista, kad tik treninguotus manto Nekaltas

Doti >>>> visiskai pritariu Šypsena) Liežuvis

a girdz, mergina, taigi kruuuuta treningiukai Geraivezzz Pavargęs Cha cha

niuz kokiam kieme gal ir vezzzzzzzz Mirkt)) bet ne mieste… Mirkt)))

Manau treningai - sportui… Nekaltas

o tai mieste kiemu nebuna Apakęs

niuz boona:0 tej ten tegu ir vajksto Mirkt)) beda kaj nebeskiria kur treningaj tinka kur nlb…pasimatymas,klubas,sporto sale,kiemas …vienodaj piesia kai kuriems Mirkt))

Is tiesu tai man visiskai vienodai, kas kaip apsirenges. tik zinau, kad bachuriukas su treningais niekada nesulauks mano demesio. nebent susitiktume sporto klube Nekaltas Cha cha

O tu kuo pati nesioji? aptemptais dzinsais kad kristum tokiems i aki? BaisuTipo vien tik treninguoti ir vaiksto, ne… proto ir negadink miesto vardo Liežuvis Cha cha

niusss tai jei zmones iseina pasivaiksciot greitojo ejimo stiliumi, tai negi su kosciumu aisi. turiu kadra is praeitos vasaros: images.bite.lt/banga/files/content/4153ab9fe8f0c.jpg Niam niam

Ka manom,ka mano-zavimes be galo be krasto-atvaziuoja uzsienieciai ir sako-o kaip faina!Lietuva sportininku krastas-visi su treningais ir pliki KandaApie Vilniu to nepasakysi ApkabinimasNors man dzin-neziuri i tokius ir nervai nesigadina Cha cha