Kauno naktiniai klubai

Kauno naktiniai klubai Baisu

Jau senokai girdziu labai blogus dalykus, vykstancius klubuose. Siaucia kazkoks debilas (o gal ir daugiau ju) su ZIV uzkresta adata ir iduria bet kuriam pasitaikiusiamBaisu
Vienas kolega pasakojo, kad jo draugeliai nuvare i viena kluba ir vieman bachuriukui taip padareBaisu
Girdeti, kad tai kartojasi ir ktuose klubuose.
Ka su tokiais daryt?Kanda
Kazin cia tik Kaune ar ir kituose miestuose tokios nesamones vyksta. Baisu kur ir iseitBaisu

na as tai nieko negirdejau Apakęs o toki asila pasigavus ble uzmusti reiketu Kanda Kanda Kanda

Girdejau ir as apie tai…Pasakojo kad COMBE tas debilas vienai merginai idure su švirkstu…Pamatytu mano draugas ta debila tai jam issuktu rankas pradzioje…

as irgi toki dalyka girdejau Nekaltas nezinau kiek tame tiesos, nes klube nebuvau belekiek laiko…

Los Patrankose taip pat toks atvejis buvo…Liūdnas

senas bajeris jau cia, bet galvojau kad buvo apsiramine Baisu
uzmust toki uroda
panewezy geriau, niekas nieko neduria, sudubasina graziai ir kulturingai Taip

p.s. newaikstau i pnwz klubus Blogai Veee

tokiem pyd.aram genocida reikia darytiPiktas

bliamba negaliu exite bachuras nusmigo ir atsikeles rado prisegta lapuka su sveikinimu

Sveikas atvykes i ŽIV kluba

is tikro tai gal cia tik siaip pokstauja zmones Nekaltas juodasis humoras vadinasi Piktas nes nesigirdejo bent jau man nei vieno kuris rimtai tokiu budu buvo uzkrestas… Nekaltas

pasakeles is rusio. krc vienam idure,kitas ant bajario vaptele kad ziv uzkrerta ir kliedi nesamones

tu pats pasakėlė iš rūsio

tikiu

Pazystama mergicka is combo gryzus rado adata nulauzta dzynsuoseBaisu

drylio2, Gerai Cha chaCha cha

tas ir yra, kad nepokstauja. tas bachuras, kur sakiau, irgi galvojo gal cia koks bajeris, bet kita diena nuejo pasitikrint ir visai nejuokinga pasidare…Liūdnas

tipo bo uzkrestar? a gal jau jis seniai bo pasigaves Cha chaCha cha

cia visai neseniau combo idure kazkam bet kiek zinau pagavo ta bachuriuka tai supyzdino visi lankytojai sulauze, paskui apsauginiai sudauze, o galiausiai mentyne isvis i kotleta sumale, blt galet iki gyvos galvos toki lopa uzdaryt

nu cia tai pieva, po vienos dienos gi nieko neras Šypsena garantija seniau pasigaves buvo Šypsena gi kiekvienai ligai inkubacinis periodas yra, kaip tau gali po vienos paros ZIV rasti-nesamone gryna Šypsena

esu girdejus tokius bajerius…bet netikiu