kaunieciai ir k'LAZ nariai!!!

ciaushkute rašė:

drylio2 rašė:

Ei chebra gal kas mestelsit sms i mob.apie rezultata rytoj,nes man reikes dyrbt o ten nei radijos nei Tv neraPiktas

Drylio…mielaij, tik palik savo debilu numeriuka Šypsena Šypsena

OijApakęs Apakęs ten buvo ne ciauskute o brashkute Cha cha Cha cha sorry uz sukeltus nepatogumus Cha cha Cha cha

braskute kas tokie ir kada rinksites iltyse? Apakęs beje kuri stala pasiemet Šypsena

brashke o nuo kada tu ten busi? kad per anksti neateiciau… jei isvis ateisiu Cha cha

juras rašė:

braskute kas tokie ir kada rinksites iltyse? Apakęs beje kuri stala pasiemet Šypsena

Kas tokie?
Taij cia pagrinde k’'LAZ nariai. Renkames nuo 17 val. bent jau as stengsiuosi ten but nuo 17 val. O stalas kosk uzimtas tai net neisivaizduoju.Galesim varyt kartu ar kaip…na ryt pasnekesim. Beje, egzas 10 val.

Lietrytis laimes Liežuvis Ot va taip vat Liežuvis

velnys rašė:

Lietrytis laimes Liežuvis Ot va taip vat Liežuvis

aijk s.i.k.t Piktas Piktas Piktas

laimes kieciausi… Cha cha
t. y. laimesiu ash Cha cha

brashkute rašė:

velnys rašė:

Lietrytis laimes Liežuvis Ot va taip vat Liežuvis

aijk s.i.k.t Piktas Piktas Piktas

Nugi nesinervok Šypsena

Geriau jau jus neikit i tas "Serno iltis", patys bedos prisiprasysit…

Liežuvis
Liežuvis
Liežuvis
Liežuvis

jej ka taj shiandie apie 16.00 warau ish y kauna, galiu ka pamesti, o y serno ilty taj manau atejsiu Šypsena

beja kas tas k’'laz, chia kox naujas mazo modelis Cha chaCha chaCha cha

trookdis rašė:

jej ka taj shiandie apie 16.00 warau ish y kauna, galiu ka pamesti, o y serno ilty taj manau atejsiu Šypsena

Tai gal aš tada nevažiuočiau su savo mašina. Jei gali prigriepk mane, neliksiu skolingas. Gal kaip tik važiuosi pro BITE GSM Žemaitės g.15, tai ten ir įšokčiau.

superclean rašė:

trookdis rašė:

jej ka taj shiandie apie 16.00 warau ish y kauna, galiu ka pamesti, o y serno ilty taj manau atejsiu Šypsena

Tai gal aš tada nevažiuočiau su savo mašina. Jei gali prigriepk mane, neliksiu skolingas. Gal kaip tik važiuosi pro BITE GSM Žemaitės g.15, tai ten ir įšokčiau.

vilniechiai vienykites!!!Cha chaŠypsena

ash taj kaunietis tik, kad in wilnio dirbu Šypsena

Labas Brashkut, jei pagausiu Lonely atvarysim

Kipšas rašė:

Labas Brashkut, jei pagausiu Lonely atvarysim

Saunuoliai Gerai Bučkis

trookdis rašė:

ash taj kaunietis tik, kad in wilnio dirbu Šypsena

Va cia taij saunuolis Gerai Gerai Va cia taij zmogus Gerai Gerai tokiam ir Bučkis negaila Šypsena

scribller rašė:

Geriau jau jus neikit i tas "Serno iltis", patys bedos prisiprasysit…

Liežuvis
Liežuvis
Liežuvis
Liežuvis

niu jau kolega… Aš nekaltas tai gal pats uzsuksi si karta?

ar galit kas nors pasakyti, kas tokie ten busit? Apakęs kooperuotis prie tamstu ar atskirai rekt uz lryta Cha cha

maladiets bicas