kaunieciai ir k'LAZ nariai!!!

o is tikruju tai fule rulez Cha cha
nors siaip gal ir pasirodysiu, jei ka nors sudubasinsiu ir litu paimsiu… nes savi baiges Cha cha

Jauciu, kad mes su Diora apsilankysim, jeigu kokia stichine nelaime nesutrukdys Šypsena

Nu saunouoliai kad taip aktyviai reiskiates Bučkis Bučkis Taurė visiems jums. Tikiuosi susimatysim Cha cha Cha cha Cha cha

tai ko cia dabar musu nekvieciat? kiba raupsuoti kokie esam ar ka…
Cha cha

siaip tai buciau atejes…

bet kad pasakei jog lemiamos rungtynes ketvirtadieni tai iskart apsigalvojau…

juk lemiamos rungtynes sestadieni Šypsena

pajacas rašė:

siaip tai buciau atejes…

bet kad pasakei jog lemiamos rungtynes ketvirtadieni tai iskart apsigalvojau…

juk lemiamos rungtynes sestadieni Šypsena

Ta prasme ketvirtadieni Zalgeris laimes…ir lemiamos bus sestadieni?? Apakęs Apakęs Gerai Gerai gerai tu cia…Gerai Gerai o taij gal vis delto ateijsi? Cha cha Cha cha

Na, K’’’'LAZ…staliukas jau uzsakytas!!!

Telefonu ‘’’‘Serno iltyje’’’’ rytojui uzsakiau staliuka Bangos vardu.
Ten rusyje rungtynes rodomos ant sienos, taigi net tokie siksnosparniai kaip as viska matys Cha cha
Barmenui pritauskiau, kad musu bus apie 10 taip, kad prasome nesioziuoti ir ateiti pasirgti uz Zalgiri!!!

Man darbas iki 17 val. taigi teks kazkam anksciau nueiti ir prisistatyti mano vardu, t.y. Jurga ar nuo Jurgos Šypsena Brashkute, tai galetum buti tu… Aš nekaltas

Rungtyniu transliacija prasideda 17:45 !

Bzz bzzzzzz Gėlės

Sirkit uz Zalgiri, sirkit, ir nepamirskit, kad nedidele dalele Vilniaus (t.y. ash) Šypsena irgi su jumis!

Jei patikslintumete kur ta "šerno iltis" tai gal iš Vilniaus vienas toks ir atlėktu(tai dienai sergantis už žalgiriiii)Gėlės

superclean rašė:

Jei patikslintumete kur ta "šerno iltis" tai gal iš Vilniaus vienas toks ir atlėktu(tai dienai sergantis už žalgiriiii)Gėlės

Paciame Laisves viduryje, einant nuo Soboro link Senamiescio ir priejus fontana reik sukti kairen ir uz kokiu 20 metru is kart reik sukti i broma desinen. Va ten ir yra Serno iltis Šypsena

Ačiu už pakvietimą. Penktą baigsiu darbą ant šešių turečiau spėti.Mirkt

PAGANelis rašė:

muse…
Gėlės

Aaaaaa!!! Niekada! Cha cha

As tau igelsiu…Gėlės

Bzz bzzz

Su mašina beje braškės spalvos vat.O jei noričių yra galiu prigriept.

Ateit tai ateisiu, bet 18 h turiu būt draugystės gale, susitikime Piktas Po to jau kitų planų yra, taigi susimatysim

Alus

Ateisiu butinai, jei per siandien pasirasysiu ta referata

Jo jo Lietrytis GO GO Cha chaCha cha
Bet deja rungtynes tebesiu kitam Lietuvos gale Nustebęs

Gal ir uzhbegsiu trumpam… Tik dar reikejo uzhsakyt, kad Zhalgiris laimetu Cha cha

jurui (mister_x) pasakyk kad uzeitu Šypsena
nors jis ten visalaika ziuri Šypsena

Diora rašė:

Gal ir uzhbegsiu trumpam… Tik dar reikejo uzhsakyt, kad Zhalgiris laimetu Cha cha

Ei chebra gal kas mestelsit sms i mob.apie rezultata rytoj,nes man reikes dyrbt o ten nei radijos nei Tv neraPiktas

drylio2 rašė:

Ei chebra gal kas mestelsit sms i mob.apie rezultata rytoj,nes man reikes dyrbt o ten nei radijos nei Tv neraPiktas

Drylio…mielaij, tik palik savo debilu numeriuka Šypsena Šypsena