Kauniechiai del mokyklu...

Kauniechiai del mokyklu…

Ei,kas galit patarti,i kokia m mokykla (gimnazija) eiti mano sesutei kaune? Jinai mokysis 11 klasej,vidurkis apie 8 !
Nes ish begales mokyklu negali ishsirinkti vienos!

I ta kuri arciausiai namu Mirkt

i mano tegul eina :Mirkt busim gal klasiokes Šypsena as dariaus ir gireno gimn mokaus.va kaip tiek prie centro Cha cha na kaip?

Nuveskit i pora artimiausiu mokyklu ir tegu issirenka jos manymu geriausia Cha cha

[dF]

11-uoliktoj klasej ir tik dabar i gimnazija?Pavargęs na joooo…Nekaltas

O kas cia tokio? Nekaltas ghm, tai vidurine paprasta mokykla nelygis? ar kaip cia suprast? Nekaltas

abejojiu ar verta 11-oje klaseje eiti i kazkokia mokykla, abejoju ar butu is to naudos, o beto nevisose gimnazijose gerai mokinius paruosia

Kaip jau rase kuri arciau namuCha cha Ir ar 11-toje klasej verta eitiNekaltas
Nu bet net nzn jei zinai tokia ‘Kauno "Varpo" gimnazija’…Cha cha

gali eiti i rasos gimnazija,puse vlenio ji yra,jei nera ji labai jum toliMoterisKietas

O kodel norit keist mokykla ??? Siaip manau prie senosios mokyklos priprate ??? Ar klystu Šypsena

[dF]

Na sesute mokesi Jezuitu gimnazijoj,bet jei pasiule keisti mokykla,nes visi mokytojai buvo uzhsisede!

Nekaltas gimnazijoje jinai mokesi jau 3 metus,bet nori tiesiog pereiti i kita jeigu kaNekaltas

Tegu varo i Azuolo vid. sule pasakyk,kad keltu i 11c ten ir as busiuCha cha bet pries tai atsiusk man jos fotke [email protected]

maironis jega!!!

Ka tu cia sugalvojai Cha cha Nekaltas Jeigu atsius nepamirsk ir man atsiust Cha cha

[dF]

Na, Jėzuitų gimnazija turbūt šiuo metu pati geriausia gimnazija Kaune. Kaži, ar rasi geriau. Aš mokiausi Saulės, bet ten labai prasti lietuvių kalbos mokytojai. Na, bent tuo metu buvo.

em…o tau neuzhtex kad pasakysiu kad labai grazhi sesuteMirkt ?

Man tai neuztenka Šypsena Atsiusk foto Šypsena

[dF]

Pasakyk tu tai Zivilei kad taitu i mano sule! tai kas kad salia namu! beje patvirtinu sesute jos tikrai grazi!