Kaunas yra Kaunas! [698 zin - Bomba Kaune]

Na, as jegos preparato tokio nevartojau. Naudojau proteina, naudojau rusiska kreatina, kuris tipo labai geras, bet sakau - kol sportuoji ,tol gerai, bet kai baigi sportuot, tai taip i lasinius nueina viskas, kad baisu Girtas

Nu nzn nzn… as tai ne lasininis Cha cha man jauciu dabar palakstyt biski reikia ir grisiu i normalu svori savo Cha cha dabar nzn 93-94 kokie KG nes ant veido net matosi Cha cha man geriausia 90KG tai krc antsvorio 3-4 kg yra… bet nieko krc as kantrybes turiu padirbesiu… ir mergom maloniau bus vartytis su manim Cha cha nes kaip tik toks laikotarpis dabar pas mane , kad labai neblogu Cioliu yra horizonte tik imk Juokiasi

tai pas mane neblogu irgi yra, bet negaliu imt, nes Nijolyte turiu Nežinau Cia zapadlo - kai nebuvo nieko, tai ir mergos belekokios trynesi aplink. Kai atsirado, tai per visus frontus atsirado ir i pasimatymus dar kviecia negana to Apakęs Apakęs Apakęs As neinu, lauzausi, tai dar labiau kviecia Cha cha

Arunai arunai papasakociau as tau mane ne i pasimatymus… o tiesiai i lova kviecia Juokiasi ot mergos siais laikais Juokiasi

Bet as labai neskubu uzsipist visada spesiu Juokiasi

Tai jei geros, tai kodel stabdyt? Cha cha Na, manes tai i lova dar nekviecia Cha cha

Tai jei geros, tai kodel stabdyt? Cha cha Na, manes tai i lova dar nekviecia Cha cha

[/quote]

aj man zinai jau ne tas amzius kad pas kiekviena norincia lakstyt as dabar issirenku specifiskai… gurmaniskai sakyciau Juokiasi kad butu kuo pasigirt anukams Cha cha dabar biski i experimentuoju sexo prasme Cha cha norisi astresniu pojuciu Cha cha tai tokias susirandu kad ojojoj Cha cha ka isdaryneja Juokiasi

Pvz? Cha cha

Dingo Lexxxis Baisus

Eina nx kaip sian viska skauda… ciurna kolega issinarino o man kazkas blauzdoj kairej ir kairej slauny… bl toks jausmas kad raumenukas ir savo orbitos biski pasitrauke Juokiasi

mergaiciu nepasigendat?Flirtas

Vau!

Va kas buna, kai mazai judi Cha cha As tai siandien varau turbut jau i sporto kluba uzsiregistruot. Nenoriu, bet Nijolyte spaudzia Cha cha Tai itariu ryt irgi skusiuos kaip nieko nejauciu Cha cha

Tai kad tu nuo 16 metu jau nebemergaite Cha cha

cia as ne apie save Liežuvis o apie visa moteriska gimine, bo tai matau dviese piz.delinatIdėja

Cha cha noriu man atrodo as tokios laukines kaip tu Flirtas

Tai pasipasakok tada ka nors, kad ne 2 ****elintumem Cha cha

ciut pargrizau prie savo vardo, jau tiek daug klonu turiuVau! Valio

pox man… tu geriau savo mob numeri man i privata parasykKietas

Tai kad jis nurodytas profaile Cha cha