Kaunas yra Kaunas! [698 zin - Bomba Kaune]

Bezdelnike, eik dirbt, o ne sh malt Piktas

man i valanda penkiaminute sudui pamalt priklausoCha cha

Tavo laikas jau isnaudotas Cha cha

Krc sian kasi zaisiu po 3 petraukos tikiuosi negausiu traumos kaip Setonas, kazkokia bloga nuojauta turiu Šypsena

nauja valanda prasidejoCha cha

ble ble… as jau beveik metai nei kasio nei fules lost negaliu…Nekaltas nervas jama kaip noriu aiksten, o galesiu grizt tik kita rudeni…ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

Blin, man ta ciurna vis dar skauda Pavargęs Bet del to, kad kai cia uzpraeita savaitgali baliavojau, tai chebra suzinojus del tos kojos pagriebus sukinet pradejo Piktas Skaudejo, bet zinai - girtas, linksma, nelabai kreipiau demesio. O po to dar labiau skaudet pradejo ir po siai dienai taip pat skauda, negyja. Galvoju, kad sukinedami gal patempe ka nors Nežinau
O tau tai viskas bus gerai, tik apsilk normaliai ir viskas bus ciki Kietas

Ir naujos valandos penkiaminute isnaudota Cha cha

tai as dar vienos valandos priekin avansu pasijamuCha cha

jo reik kokias 10 min sanarius paruost… nes bus skylė… dustu antlaiptu didesniu lipdamas , bl kad negauciau smugio sian sirdies Cha cha nes svorio priaugau judu mazai … bl toks buvau grazus vyras,o dabar apsileides juodai Žliumbia

Mane Nijolyte veja i sporto kluba, bet as spardausi Cha cha Nes jau sveriu 99 kg Apakęs Apakęs Apakęs Zinai - ziema salta, tai lasinius uzsiaugines, kad silciau butu Cha cha Kaip koks meskinas Juokiasi Atlek i Kauna, sumesim kur kase. Uzdesiu malku ir verkdamas i wilno vaziuosi atgal Kietas

Dar i kazino eini? Ar jau spjovei? Cha cha

Pala as negaliu be pasiruosimo vaziuot… krc vasari zaisiu kasiu ir kacalka lankysiu , versiu lasinius i grynos mases raumenys Cha cha Horse Power paimsiu is treneriuko kai beris bl busiu kovo pradzioj Cha cha o tada tai manes ir Tanoka Beardas nesustabdytu Cha cha

meciau ta purvina reikalaCha cha dabar nebent i Ryga nuvaziaves einu laika pastumdyt arba su chebra kartais klubini pokeri palosiam savam rateŠypsena

AS tai ne … jokiu kazino tik Orakulas

As vis skaiciuoju kazino minusa, kuris vis dideja Mirkt Sakiau suskaiciuosiu iki 3000 lt ir tikrai spjausiu, nes ten grynas pinigu ismetimas Piktas

As jeigu ir eisiu i ta sporto kluba, tai tikrai jau nieko nenaudosiu. Nes kol sportuoji ir ryji tas nesamones, tai gerai. Bet kai baigi sportuot ,tai viskas i lasinius tada nueina ir uzpisa labai is tikro Piktas dabar jei jau eisiu, tai bandysiu “sausai” varyt, ziuresiu kas bus

na as nesu toks baisiai azartiskas, todel pinigiu isudziau ne daugiau, negu buciau prageres per tiek laiko baruose, o cia ir pageriu ir dar pramoga bunaŠypsena bet kadangi jau nebemadinga, tai… tik kartais, labai kartais, kaip i koki makdonalda, zinau kad blogis, bet kartais labai uzsimanauCha cha

Ten ne nesamone krc ten jegos preaparatas… jokios mases neaugina… ten ale Creatinas Šypsena as irgi sausai varysiu… man taip labiau patinka… jegos daugiau raumenyse kai sausai varai Cha cha

Na, man irgi buna, kad neinu i kazino koki menesi, pusantro, bet po to TAIP UZSIMANAU, kad buna pzdc… Tada nuvarau, pralosiu kokius 200 lt ir vel ramu Cha cha